Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Szétvet az ideg!

K. Bernadett kérdése:

Mit tegyek? Szétvet az ideg!

Figyelt kérdés
Ma járt nálunk a védőnő. Kisfiam 7 hónapos múlt. Amikor levetkőztettem, hogy megmérje, eszembe jutott, hogy a fityma hátrahúzásáról még nem beszéltünk soha, így rákérdeztem, hogy mikor kezdjem el óvatosan fürdés közben hátrahúzni, erre ő elkapta, és úgy hátratépte, hogy sokkot kaptam a gyerek meg visított. A következő pelenkázásnál észrevettem, hogy véres az előbőr, de nem mertem hozzányúlni. Fürdetés után megnéztem, kicsit hátratoltam, hát körben szét van repedezve nagyon durván, kisfiam 10 percig sírt attól hogy megnéztem.Ez normális, hogy ilyen pici babát is így megszadiznak? Mit tehetnék? És ha begyullad?

2016. máj. 12. 21:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

AZONNAL vidd orvoshoz es közelébe ne engedd mégegyszer azt a nőt

Hihetetlen egy két védőnő es ápoló miket meg nem engednek maguknak

Ne hagyd annyiban ez durva

Mas gyerekével ilyet tenni , ez nem normális!?

Remelem gyorsan rendbe jön es nem szenved majd sokat szegényke

2016. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%

Diplomas apolo vagyok, 3 eves korig nem szabad hozzanyulni!

A vedonot jelentened kell, ez nagyon sulyos szakmai hiba! Nehogy annyiban hagyd. Nagyon remelem, hogy egy jo idore felfuggesztik, de errol latleletet kell venni, jegyzokonyv, stb.

2016. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%

el is hiszem, hogy felrobbansz.

kér, hogy éjszaka kérdezed, annyi jó dolgot írtak amivel már gyógyíthattad volna.

mikor a fiamnak az orvos felszedte kanállal, akkor kamillás vízben kellett ücsörögni, egy napig fájt neki. mondjuk nem baba volt és azért szedte fel,mert már csak egy pici volt letapadva és zavarta a gyerkőcöt, szóval más szitu, de enyhítette. betadinnal legalább le kéne fertőtleníteni, de gondolom már nem ébred :(

reggelre csúnyán be fog gyulladni :(

első dolgod legyen reggel, hogy viszed orvoshoz! a védőnőt meg mond le! na meg persze a gyerekorvosnak meséld majd el, reméljük kioktatja és más nem kerül ilyen helyzetbe

2016. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Sima betadin van itthon, meg tetran hintőpor. Betadint próbáltam rá kenni de nagyon sírt, mintha csípné neki. Fürdés után nem mertem hátrahúzni többet, így csak beszórtam egy kicsit tetran hintőporral. Nagyon rosszul viselem ezt az egészet most, hogy nem volt annyi eszem, hogy ne hagyjam,de olyan gyorsan történt az egész. Attól félek leginkább, hogy begyullad.
2016. máj. 12. 23:00
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

A második oldalon jól le lettünk pontozva :D mar elnézést de semmi olyat nem írtam ami nem jogos

:)

2016. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Megy a pacsi, nem pontozok le senkit...
2016. máj. 12. 23:09
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

Hàny GYEREKORVOSNÀL divat ez egyébként! Bàrmilyen korban megcsinàljàk a ********! Én a mi orvosunkról is hallottam hogy volt akinek ezt csinàlta, az a kisfiú már nagyobb volt, az anyukàja előtte szólt is az orvosnak hogy ne nyúljon hozzà! Vérzett is szegénynek, azóta ha mennek az orvoshoz/védőnőhöz mindig eltakarja a kezével. Rendesen rettegek elvinni státuszra a fiamat!


Én biztos ellöktem volna onnan nem túl kedves szavak kíséretében! És akkor még kedves voltam! Húzogatni is tilos nemhogy feltépni!

2016. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező :) sejtettem h nem Te voltál , bocsi ha úgy írtam :)
2016. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzáteszem, nem voltam elég egyértelmű, bocsánat, hogy teljesen nem tudta felrántani, hogy kilátszódjon az egész makk! Csak egy része, látszódik most amikor hátrahúztam, viszont körülötte körbe apró repedések, amik véresek és piros. De kirázott teljesen a hideg a kommentek alapján, azt hittem, csak én reagálom túl...
2016. máj. 12. 23:32
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem reagálom túl kicsit sem es minden rendben lesz a kicsivel csak vidd el orvoshoz :)
2016. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!