Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miota gyereketek van, ti is...

Miota gyereketek van, ti is olyanok vagytok, hogy magatoknak nem vesztek semmit csak a gyereknek?

Figyelt kérdés

Ertem pl ezalatt a ruhakat. Regennagyon szerettem vasarolni, probalgatni, de amiota megszuletett a babam, csak a gyerek reszlegre megyek, be sem bezek a noire, nem erdekel.

Persze adok magamra, nem jarok rongyokban, nem errol van szo.


2016. jún. 26. 11:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2016. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem, veszek magamnak is, már csak azért is, mert nem jönnek még rám a régi ruháim és ezért pl.: most kellett nyári,

de az tény hogy a gyereknek szívesebben vásárolok, magamnak inkább csak muszájból,

és az is sokszor előfordul, hogy magamnak indulok valami göncért és csak gyerekruhával térek haza.

2016. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ram ramjonnek a regiek, sot sovanyabb vagyok mint terhesseg elott, 56 kilo vagyok es 58 al kezdtem a terhesseget.

5 szoptatos felson es egy farmeron kivul nem vettem nast miota megvan, sot a felsoket a neten rendeltem.

2016. jún. 26. 12:09
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem,én mindent ugyanúgy megveszek magamnak is.
2016. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én bevallom sokkal kevesebbet vásárolok magamnak, mint gyerek előtt. De az igazsághoz hozzátartozik, hogy akkor nagyon szerettem magamnak ruhákat venni és tele a szekrény a ruháimmal, van amelyiken még ott a címke, csak várom az alkalmat, hogy hordhassam. Amióta van gyerekem (másfél éves) csak 1-2 ruhadarabot vettem, ami tényleg kellett és nem csábulok el könnyen, igazából ennek örülök is és tartani szeretném magam ehhez. Amióta van a lányom, neki vásárolok, neki se és nélkül, de neki könnyebben megveszek egy új ruház vagy játékot. Magamnak még néha veszek 1-1 könyvet, de abból is kevesebbet, mert nyilván kevesebb időm maradt olvasni. Smink cuccot se nagyon veszek most, mert játszótérre, boltba nem sminkelek, gondolom azért visszaszokok rá, amint újra munkába állok.
2016. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, persze nekem nem baj, hogy nem veszek új ruhát, mert szerencsére a méretem ugyanaz maradt.
2016. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Sőt, mivel tavaly volt nagy hasam, így idén új cuccokat kellett vennem nyárra. Meg hát a saru se bír egy évnél többet. Van a Vörösmarty téren egy mall-szerű dolog, ahol gyorsan felkapkodok pár ruhát, kb. tudom a méretem, és ha nem jó, vissza lehet vinni. Próbálgatni én mindig is utáltam.


Meg hát ha nem járok fodrászhoz, ősz a hajam, ha nem szedetem ki a szemöldököm, furán néz ki, ha én szedem. Szóval az embernek muszáj magára költenie, legalábbis nekem muszáj.


A DM-ben viszont megfigyeltem, hogy főként baba és háztartási cuccokat nézek meg (3 hónapos a gyerek), ezért most direkt erőltetem, hogy nézzem meg a körömlakkokat is, mert szeretem őket, de valahogy elfelejtettem őket, és ez nem tetszik nekem.


A nővéreméknek nem nagyon fut a szekér pár éve, ők pl. csak a gyerekeknek vesznek dolgokat, és csak a gyerekek esznek gyümölcsöt. De annak ugye a spórolás az oka.

2016. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
Hát én is úgy vagyok, magamra kevesebb időt szánok. De ha épp úgy adódik, ha a gyerekekkel itthon marad a férjem, vagy anyósom, anyukám, akkor elmegyek néha magamnak is venni rucikat.
2016. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%

Én eleinte könyveket rendeltem neten(kb az első 2 hónapban), mert főleg otthon voltam, meg szoptatós felsőket hordtam. Aztán az új évszakban(kb 3 hónapos volt a fiam), már ugyanúgy vásárolgattam magamnak is. Érdekelnek is a ruhák, lakberendezési cikkek, könyvek stb.

Amúgy az egyik barátnőm ruhaboltban dolgozik, így tudok próbálni is. De máshol is szoktam, ott benn van velem. :) 1 éves. :)

Egyébként más dolgok iránt is érdektelen lettél?

2016. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

Vásárolgatok most is, ahogy eddig is, ruhákat, meg mást is, kozmetikumokat, könyveket, stb. Persze eddig sem voltam vásárlásmániás, meg sokszor netről rendeltem/rendelek. Szóval ez még időbeosztás szempontjából sem okoz nehézséget, amit most ne tudnék megtenni.

Annak örülök, hogy most a gyerekosztályos is vásárolhatok :) Régebben csak nézegettem, hogy milyen cuki ruhák vannak, de hát nem volt kinek megvenni. Most nagyon élvezem, hogy vásárolhatok gyerekruhákat :)

2016. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!