Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szégyen facebook-o...

Szerintetek szégyen facebook-on babaruhát kérni?

Figyelt kérdés
Van a facebook-on egy csoport ahol lehet ingyen kérni dolgokat. Èn a kislányomnak szeretnék kérni téli ruhákat. De kicsit szégyellném is magam mivel sok ismerősöm látná a bejegyzést. Ti mit gondoltok?
2016. szept. 30. 10:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha "igényes" vagy, akkor igényesen képezted magas és "igényes" munkahelyed van "igényes" jövedelemmel. Ellenkező esetben haszonleső vagy.
2016. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez kedves, megkérdezem, hogy miért nem tudod megadni a gyerekednek a minimumot, hátha tudok segíteni. Erre le vagyok pontozva. De nem baj, látom annyira nem is vagy rászorulva a segítségre.
2016. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet a turis megjegyzéssel, igazán menő, címkés új darabokat lehet kifogni jó áron.

De ha ez nem felel meg, akkor próbálj teszveszen, vaterán keresni, csomagban nagyon jó áron lehet kifogni minőségi darabokat. Ott is látsz fényképet, meg tudod ítélni, megfelelő-e neked. Vagy a Tesc, C&A, H&M 70%-os akcióit is érdemes nézni, új is, szép is, és megfizethető.


Az igényesség viszont nem ott kezdődik, hogy ingyen adjanak neked menő alig használt ruhákat, hanem ott, hogy legyen tiszta, amit a gyerekre adsz. Ez az alap, amit szegényen elvárnak tőled, mást nem.

Ha ennél többre vágysz, áldozz rá.

A szégyen pedig messze áll ettől, ha az a baj, hogy mit szólnak az ismerősök, akkor inkább ne kérj!

2016. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
De neki ingyen kell, lehetőleg márkás új ruha.
2016. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de az ingyen felajanlott ruhak azoknak vannak, akik meg a turkalosat se tudjak megvenni. Es tevedsz, legtobbszor nem gyonyoru, alig hasznalt ruhakrol van szo, hanem olyanrol, amibol kinott mar 3 gyerek. Van, akinek az ilyen ruha is segitseg. Es a turkaloval kapcsolatban is tevedsz. Menj be egy angol turiba pl, rengeteg alig hasznalt ruha van, szinte ujak. Csak keresni kell.

En szegyellnem magam a helyedben egyebkent, ujra nem telik, turkalo az fujj, gyonyoru kell ingyen es most. Nem tartod furcsanak ezt a hozzaallast? Az interneten is lehet hasznalt ruhakat keresgelni amugy

2016. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Borze?mi most voltunk,meseszep overalokat vettunk 800!! Kemeny magyar forintert darabjat.bodyt 2-300ft ert.arra azert csak futja.turiban is szoktam talalni szep ruhakat a picinek potom penzert.pedig nem vagyunk raszorulva,de nem vagyok sznob,hogy csak uj ruhat adjak a gyerekemre.

Es meg ha olyat is kapsz,talalsz ami kicsit hasznaltabb,mar azzal is sporolsz,mert jatszani pont jok azok,es nem a szep,ujjonnan vett ruhat szakitja,koptatja,foltozza.

Amugy meg nem ciki kerni.ha olyan helyzetben vagy,gondolom az ismeroseid is tudjak,es nem fognak emiatt lenezni.ha meg igen akkor legalabb kiderult milyenek es lehet oket hanyagolni.

2016. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
"mert igényes vagyok?" Vicces...igényes kéregető :D
2016. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekemnek rendelek a nextől ruhákat, vásárolok neki a zarában is és képzeld turiban is szoktam gyönyörű darabokat kifogni! :)

Amit meg ingyen adnak, az többnyire olyan is. A kérés nem ciki, ha az ember rászoruló, de a hozzáállásod elég gáz..."Igényes vagyok", szóval nem felel meg akármi,de kéregetni akarsz? Na ez szánalmas..

2016. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén köszönöm a kérdést. Ha legközelebb megkapom, hogy miért nem ajándékozzuk el a babaruhákat, "hisz úgyis gazdagok vagytok", megmutatom. Az ilyen haszonlesők miatt.
2016. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%

szerintem szégyen amit tervezel. ha valaki rászorul a kérésre, akkor ráadja az ódivatú ruhákat is! de a te kívánalmaidnak azok nem felelnek meg. ha valaki felajánlj majd egy olyan pulcsit amit 2 éve hordott a babája akkor majd kiakadsz, hogy hogyan képzeli, ilyen divatjamúlt dolgokat nem adnál a babádra?!?

na ez a szánalmas, ne kérj! azt hagyd meg olyannak aki nem tudja megvenni a turis ruhákat se, te meg menj el dolgozni, hogy szép új ruhákat vegyél

2016. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!