Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szégyen facebook-o...

Szerintetek szégyen facebook-on babaruhát kérni?

Figyelt kérdés
Van a facebook-on egy csoport ahol lehet ingyen kérni dolgokat. Èn a kislányomnak szeretnék kérni téli ruhákat. De kicsit szégyellném is magam mivel sok ismerősöm látná a bejegyzést. Ti mit gondoltok?
2016. szept. 30. 10:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy a turiba tényleg jó cuccok vannak, bár én ritkán járok inkább baba bizományiba szoktam menni. De ott is van ám zara, meg tommy hilfiger, adidas sőt múltkor a lányomnak reebok pólót vettem a bizományiba.... nike cipőt talát mama a turiba....
2016. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Mit gondolsz, az ingyen felajanlott ruhak milyenek lesznek? Elarulom, azokat ajanljak fel ingyen, amik mar nem kelnek el 100 ft-ert sem, mert sok evvel ezelotti divat. Meg hordhato,nincs baja, de mar nem divatos. En is ilyeneket adnek neked,mert a divatosakat eladom penzert.
2016. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Aha, túl igényes vagy turkálóba járni, de kéregetni nem? Nem azzal van a baj, ha valaki kér, hanem ha még meg is szabja hogy milyet akar, és húzgálja a száját vagy puffog ha nem olyat kap. Ha jó ruhák kellenek, akkor vállalj másodállást, és meg fogod tudni venni a mai divatú gyerekruhákat.
2016. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy ott nem régi agyonmosott ruhákat fogsz kapni? Én már vettem turkálóban márkás vadiúj cimkés ruhát fillérekért. Ha te veszed legalább tetszeni fog. Mert ha nem fog tetszeni amit kapsz kidobod vagy nem adod rá?
2016. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként meg én most vettem turiba Zara bokacsizmát a lányomnak, 800 forintért, tökéletes állapotban. De ugyan onnan van Peppa piges, hello kittys, minnie egeres melegítője, ruhái is. A csizmához túrtam neki még egy sötétbarna tütüt és egy krémszínű blúzt. Sokan kérdezik hol vesszük a ruháit és meglepődnek hogy a Hádában:-D
2016. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Na én vagyok az első válaszoló. Nekem sem szimpatikus a turkálós megjegyzésed. Ha azt írtad volna, hogy neked az is drága, megértem.

De az, hogy igénytelen, nagyon furcsa, tekintve, hogy szintén használt ruhákat fogsz kapni, mégpedig olyanokat, amiket nem te választasz.

Én szoktam turizni, egyáltalán nem tartom igénytelenségnek.

2016. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira igényes vagy kérdező, hogy te nem adsz turis ruhát a gyerekedre akkor talán próbálj meg több pénzt keresni és megvenni az újat, ne a neten koldulj. Érdekes, mi átlag felett keresünk és mégis simán megvesszük a turis ruhákat, amúgy meg szuper állapotú, divatos, sokszor címkés ruhákat lehet venni olcsón. De szerencsére te nem leszel konkurencia számomra a legjobb turis helyeken.
2016. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!