Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a helyzet a védőnővel-nekün...

Mi a helyzet a védőnővel-nekünk kell hivni, vagy ő telefonál?

Figyelt kérdés
vagy tanácsadásra kell havonta menni.a régi sokszor jött-persze akkor még pici volt,de az új nem jelentkezett.mi a teendőm,mert 10 hónapos már-és csak 2szer látta nyár óta?
2008. okt. 16. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel,lehet megfeledkezett rolatók.Szép babázást:)
2008. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 6 hetes koráig hetente jött, és onnantól kezdve havonta 1x kell járnia. Nálunk!

de tuti elfelejtett titeket, hívdd fel !!

2008. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok: nem jól írtam, 6 hetesig hetente, 3 hós korig 2 hetente és onnantól havi 1x.
2008. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbik babónk 14 hónapos. Jó ideje már csak oltások előtt jön, hogy felvilágosítson bennünket a szuriról. Oltáson kívül kb. 1,5-2 havonta látjuk. Amikor meg kérdésem van, felhívom, és megbeszéljük.
2008. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi

akkor jól gondolom,h havonta,másfél havonta jönnie kéne?

múltkor is én hivtam,most is tegyem meg? nem neki kéne jelentkeznie?

2008. okt. 16. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a kérdés. Én vidéken lakom,közel Pesthez,de szerintem nálunk a nullával egyenlő a védőnői szolgálat. Én is bajban voltam, a terhesség alatt és a szülést követő 2 hónap alatt 4 védőnőt fogysztottam el. Az első 3-ról ne is beszéljünk, egyszerűen felháborító, hogy SEMMIT SEM CSINÁLTAK, nem jöttek ki, nem segítettek semmiben. Úgy kell nekem felhívni, és néha úgy éreztem, hogy még én zavarok. A mostani a 4. talán még a legjobb, kijön havonta, és most már nem vagyok szívbajos többször is felhívom, ha gondom van. Neki ez a feladata, ezért kapja a fizetést. De ezek úgy gondolják, nálunk, hogy old meg magad, és tudjál mindent egyből. Szóval tragikus. Egyszóval HÍVD FEL!!!!!Havonta jönnie kell, és információt kell adnia neked. Különben te hol laksz?Lehet, hogy egy városban lakunk...:-)))
2008. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés! Nálunk sem jár ki a védőnő, sőt most azt sem tudom ki az. Az előző elment gyed-re, és a helyettese nem jelentkezett azóta sem. Amióta megszületett a lányom kétszer volt kint nálunk a régi védőnő. De utánna néztem, a törvény szerint neki az első hat hétben hetente 1x, aztán minden hónapban 1X kell jönni egy éves koráig, utánna meg három éves korig évente legalább 6X. És ezekről a látogatásokról jelentést kell írnia. Mert neki ez a munkája! Kérdem én, hol van, mi jót csinál?

Hiába hívtam nem vette fel, a tanácsadáson meg sem jelenik, azt sem tudom ki az, hogy néz ki. Az előzőt meg amikor hívtam én is úgy éreztem hogy én zavarom. Lehet hogy ki kéne borítanom a bilit?

2008. okt. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mi Pesten vagyunk-de annyi helyről hallottam hasonlót.felhivom-és megkérdezem majd,h szerinte hogy van ez,mert én úgy tudom rendszeresen kéne jönnie...-a régi mindig megbeszélte a köv.időpontot,nem kellett hivogatni
2008. okt. 18. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!