Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor nő a babák foga? Én...

Edus83 kérdése:

Mikor nő a babák foga? Én lányom 4 hós és úgy félek mi lesz? Tényleg olyan szörnyű?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
minden gyereknek más. máskor nő, máshogy érzi. Általánosságban fél éves kor körül bújik ki az első, és igen, megviseli őket, ez főleg az alvásban mutatkozott meg nálunk. lehet kenegetni, homeopátiázni, de ugyis csak az idő segít neki, sajnos. ne aggódj!
2010. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mikor nő ki a fog, igen eltérő. Van, hogy már 4 hónaposan kibújik, de az se ritka, hogy 1 éves kor körül. Hogy mennyire viseli meg a gyerekeket, az is nagyon egyénfüggő. Van, amelyik nagyon nyűgös, sírós, még hasmenése is van, a másiknál meg észre se lehet venni. Én pl. szerencsésnek mondhatom magam és a gyerekeimet (4 van!!), mert egyiknek se volt semmi baja a fogzással, csak azt vettem észre, hogy kibújt 1-1 foguk... minden tünet nélkül!!! Sajnos más nem ilyen szerencsés, de van sokféle szer, amit érdemes kipróbálni, mert nem mindenkinek ha ugyanaz egyformán. Itt nézegethetsz pl. homeós szereket, ha kell, a tünetek alapján választhatsz közülük: [link] Remélem, nektek se lesz rá szükségetek!!!!!
2010. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom az összes fogát nyűg nélkül élte át. Pedig nagyon későn jöttek a fogai. Néha hisztisebb volt ilyenkor, de látszólag semmi. Egyszer volt hogy belázasodott a fogzástól, de semmi egyéb. Babája válogatja, ja meg a fájdalom küszöbe.
2010. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak 7 hósan jött ki az első foga utána 2 hét alatt bujt ki 5(!) ma 10 és fél hós és 8 foga van.1 kicsit nyűgibb volt de én azt hittem h csak fáradt és már csak akkor jöttem rá mikor már kibújtak a fogacskák.Annyi még h utolsó pár alkalommal kicsattogott a feneke de ahogy kibujt a foga elmúlt.
2010. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kísérte nyáladzás, csak nem evett. Itt kértem tanácsokat, mit tegyek, ez 2 hétig ment 1hónappal korábban. Közvetlen előtte 3 napig hasmenése volt, és állandóan ölbe akart lenni. Azt hittem a front miatt van. Másnap megrepesztették a fogacskák az ínyt (kettő egyszerre). Első éjszaka kúpot kapott, mert sokat sírt, azóta minden rendben.Ő csütörtökön lesz 6 hónapos.

Minden baba más. Amint írták van, aki meg sem érzi, másnál akár be is lázasodhat.

Négy hónaposan már mocoroghat az ínye alatt. Ha hirtelen, látszólag minden ok nélkül felsír, az a fog, de onnan még sok kellhet, hogy kibujjon.

2010. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában nyűgös a lányom, az időjárás változását mindig heves sírásokkal éljük át, érzékeny a pocakja stb. Az első foga a múlt héten jött ki, 7 hónaposan úgy, hogy már csak azt vettük észre, szúr az ínye. Szóval alig volt nyüszizés, nagyon meglepődtem! Ahogy mi is különbözünk, úgy a babáink sem egyformák! Nyugi!
2010. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!