Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit tennétek a helyünkbe? Álo...

Mit tennétek a helyünkbe? Álombabakocsi vs ajándekba kapott

Figyelt kérdés

Abba bízva írok hogy valaki hátha tud nekünk egy tanácsot adni,ami sokat jelentene nekünk


Még a babatervezés előtt eldöntottük párommal hogy kunert lavado babakocsit szeretnénk

Aztán édesapukám és anyukám mikor megtudta hogy érkezik az unoka ajándékba vett egy új 3:1be babakocsit

Minden igényt kielégít,ugyanazt tudja mint a kunert árba is egyezik. Viszint nekünk ez nem a szerelembabakocsi


Két mondhatni egyforma babakocsival mit csináljak így nyilván amit mi szerettünk volna nem vettük meg így

Amit kaptunk eladni meg nem szeretném mert nyilván rosszul esne nekik

Ittlaknak tőlünk egy 10 percre így igazábol észre is vennék ha lecserélnénk arra mit mi szerettünk volna


Nagyon szeretnénk a kunert babakocsit de így nem tudjuk mi tevők legyünk

Szuleim se szeretném megbántani


2021. szept. 11. 07:45
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
Helyünkben, nem helyünkbe.
2021. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
67%

Alombabakocsi... Sosem értettem mit kell egy tárgyat így isteniteni, egy nyavajas babakocsit.

Gondolj arra milyen szeretettel választhattak ezt a babakocsit a szüleid, hátha ez segít "megszeretni". Meg hogy milyen rideg dolog lenne ezt eladni, és venni helyette egy alombabakocsit vagy mit. Amibe csak a gyereket tologatod majd. Aminek a mozes részét a legtöbb ember full hasznalatlanul rakosgat ide-oda.

2021. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
65%

Amíg nem tud ülni, teljesen jó lesz az ajándékba kapott. Másrészt, örülni kell neki, hiszen gondolnak rátok.

Amikor már tud ülni, az legtöbb ember vált sport babakocsira. Hiába 3 in 1.

2021. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
88%
Milyen márka a kapott babakocsi? Biztosan nem rosszabb, mint a Kunert. Lehet, hogy annyira megszereted a kapottat, hogy nem is vennél helyette másikat.
2021. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
59%
Én a 2. gyerek fél éves korában vettem meg az álombabakocsit és örülök neki, hogy megtettem. Mondjuk a régit (3 éves) utáltam, már csúnyának is tartottam és irányírani is alig lehetett. Én azt bánom, hogy nem vettem még meg az elsőnél azt a kiságyat, amit mindig is szerettem volna, mert "jóvanarokonrégije!" 😔 Tudom, a babának olyan mindegy, miben van, de azért hadd legyen már jó az anyukának is
2021. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk én meg megértem, részben.

Nekünk a ruhákat hordják, de olyanokat, amit sose adnék a gyerekre. Se az anyaga nem olyan, meg mindegyik csicsa giccses Micimackó, stb, rosszul vagyok tőle.

Nem tudom, finoman hogy a lehetne jelezni, hogy nem kell. Ne verjék magukat kiadásokba, főleg nagyszülők, nem úgy állnak anyagilag. De megsérteni se akarok őket.

Viszont 4 évet vártunk erre a babára, akkora az öröm, minden pillanatát ki akarom élvezni, és ehhez az is hozzá tartozik, hogy a kis ruhatárat én akarom összeállítani.

Kaptunk pl olyan bundazsákot a kínaiból, amire még a férjem is felkapta a szemöldökét, pedig ő férfi, nagyrészt mindegy neki.

2021. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
69%
Jó de azért én néha szoktam arra gondolni hogy hány köbméter babakocsi várja a lebomlast a következő 500 evben
2021. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
89%

A Kunert a Lorelli mellett a top legszarabb népszerű babakocsi márka :D én áldanám az eget, hogy megkímélt tőle. Ismerős Kunertje most esett szét, össze kellett tákolni otthon házilag a vázat mert ketté tört, a kereke már hónapokkal ezelőtt kiesett, azt is szervizelni kellett, a huzata is szakadt.

Két ugyanolyan babakocsit meg alapból felesleges venni, netto pazarlás. Majd amikor fél év múlva úgyis lecseréled a 3in1 szettet, mert meg fogsz őrülni az óriási nagy dögtől, addigra keress egy új (minőségibb) álom sportbabakocsit. A jelenséghez pedig szokj hozzá, nem is tudom hány dologból volt álomtermékem amit aztán a családtól megkapott a gyerek olyat ami nekem nem tetszett pl kiskonyha, roller stb, a gyerek szereti es ez a lényeg, így is elég szemét van már ezen a világon.

2021. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
82%

Ajándék.

Két okból. Nincsenek álomtárgyaim és utálom a felesleges pénzköltést.

2021. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
25%

hát... szerencsém van, mert nekünk valószínűleg nem fognak ilyeneket venni kérdezés nélkül. mindig meg tudtuk beszélni a családdal az első gyereknél is, hogy mire van szükség és akkor azt vették :)

most szeretnénk tesót, de babonából amúgy sem mondanánk el egyből. ezek után meggondolom, hogy a bababejelentéskor meséljek-e anyósoméknak arról, hogy már kinéztük a babakocsit :D :D :D mi pl ágyból kaptunk használtat, semmi hátrányát nem éreztem, de egy babakocsit azért az utcán tologatja az ember. viszont ha tényleg csak a márkája a baj, nem a kinézete vagy bármi, akkor nem problémáznék ezen :)

2021. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!