Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit tennétek a helyünkbe? Álo...

Mit tennétek a helyünkbe? Álombabakocsi vs ajándekba kapott

Figyelt kérdés

Abba bízva írok hogy valaki hátha tud nekünk egy tanácsot adni,ami sokat jelentene nekünk


Még a babatervezés előtt eldöntottük párommal hogy kunert lavado babakocsit szeretnénk

Aztán édesapukám és anyukám mikor megtudta hogy érkezik az unoka ajándékba vett egy új 3:1be babakocsit

Minden igényt kielégít,ugyanazt tudja mint a kunert árba is egyezik. Viszint nekünk ez nem a szerelembabakocsi


Két mondhatni egyforma babakocsival mit csináljak így nyilván amit mi szerettünk volna nem vettük meg így

Amit kaptunk eladni meg nem szeretném mert nyilván rosszul esne nekik

Ittlaknak tőlünk egy 10 percre így igazábol észre is vennék ha lecserélnénk arra mit mi szerettünk volna


Nagyon szeretnénk a kunert babakocsit de így nem tudjuk mi tevők legyünk

Szuleim se szeretném megbántani


2021. szept. 11. 07:45
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
13%
Vegyétek meg amit szeretnétek és mondjátok meg a szülőknek, hogy ilyet nem szokás ajándékba venni.
2021. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
10%

29: nem csak a fostalicska, panelprolik álma Xploryja van a Stokkenak, a Beat vagy a Crusi se nem nagy, se nem nehéz, se nem ormótlan.

A Cybexek jók, a Kunert (vagy bármelyik lengyel) a sáros keréknyomát sem csókolhatja meg egy Cybexnek.

2021. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
18%
Simán lehet, hogy amúgy nem is szeret majd a babád babakocsizni. Szerintem max. akkor gondolkodj, hogy vegyel-e másikat.
2021. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

32, megkövetlek, a beat nem nagy, ránézésre nagyon hasonlít a baliosra, de a crusi böhöm 12,5 kilóval.

Egy Melio Carbont nem űberel egyik sem súlyban (5,9 és teljes funkciós kocsi), de az eezy s+ 2 twist is nagyon ott van.

2021. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
35%

Én megértem, aki meg nem, az kicsit vonatkoztasson már el attól, hogy NEKI nem fontos a babakocsi, és próbálja kicserélni olyan dologra, ami fontos! Mindenkinek más.. ha akarsz egy dell laptopot, nem fogsz kibékülni egy acerrel, ha akarsz egy aranynyakláncot, nem lesz jó az ezüst, akkor sem, ha értékben megegyeznek és mindkettő nyaklánc. Vagy ugye, kinek mi a fontos! Szerintem pofátlanság sokáig használható dolgot venni megbeszélés nélkül és elvárni, hogy használják! Ha jó szívvel vették, akkor örülni fognak annak is, ha visszaviszitek és a pénzből vesztek egy olyat, amilyet akartok! Ha nem jó szívvel vették, akkor tessék visszaadni(én simán visszaadnám) és lefektetném a szabályokat, hogy kérdezzenek mi kell, azt vegyék, mert nem fogom a gyereket olyanban járatni, amilyet adnak, nekem fontos, miben tolom, mit vesz fel, meg ilyenek! Mintha beiratnák ingyen balettra, de ő focizni akarna..


Nálam csinálta ezt egy rokon, a mai napig csinálja, idehozza a sok szrt, én pedig minden egyes születésnapkor visszaadom a gyerekkel, hogy köszönjük, ilyen nem kell. Egy biciklit tartottam meg, szépen eladom és kap belőle másikat a gyerek. Direkt szóltam milyen színűt, ő nem olyat vett, árban nincs különbség, a gyerek nem használja, veszek az árából másikat. Igaz "használtan" már nem ér annyit, akkor se, ha rá se ült a gyerek, de meg fogom nézni a fejét, ha meglátja, hogy a gyerek alatt másik bringa van. :)


Akárhányszor visszaküldtem ruhát, cipőt, bútort, porszívót, csillárt, sosem adott helyette semmit. Vagy azt használjuk, amit ő mondd nekünk, vagy nem kapunk semmit. Akkor a semmit inkább, mint ilyen basáskodó emberrel.


Szóval ha nektek fontos valami, azt másoknak tiszteletben kell tartania, és nem kényszerítheti rátok az akaratát! Vigyázzatok, mert ez az első lépés, utána jön majd, hogy mit egyen a gyerek, hova menjen a gyerek, ne simogasson kutyát, milyen gyakran vigyétek fogorvoshoz, meg ilyenek! Muszáj meghúzni a határt, a ti gyereketek!

2021. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk a kunertnél nem ocskább kocsi van.
2021. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Nem vennék másikat. Mondjuk az ezért szarul esne, hogy egy ilyen dologban nem kérdezték meg a véleményem.
2021. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
12%
Hiába pontozátok le szarrá a #35-öst, teljesen igaza van.
2021. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
35%
38: szerinted, szerintem meg nem minden szól anyukáról meg arról, hogy neki mi tetszik, 35 gondolom meg sem kérdezi a gyereket hogy kell-e neki, tetszik-e neki, csak dacból küld vissza mindent mint egy óvodás, hogy csak azért is megmutassa. Mi is kaptunk olyat aki nekem nem tetszett de a gyerek szereti, nem fogom csak azért visszaküldeni hogy az ajándékozónak jól bemutassak, részemről ez hiszti, hálátlanság és pazarlás. Ha valami nem tetszik eladományozzuk és csá, senki nem kíváncsi a showra.
2021. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
69%

"Direkt szóltam milyen színűt, ő nem olyat vett, árban nincs különbség, a gyerek nem használja, veszek az árából másikat. Igaz "használtan" már nem ér annyit, akkor se, ha rá se ült a gyerek, de meg fogom nézni a fejét, ha meglátja, hogy a gyerek alatt másik bringa van. :)"


Na az én fejemet akkor látnád utoljára, az biztos. Magasról xarnek onnantól rad is meg a gyerekedre is, akármilyen rokoni viszony is lenne köztünk.

2021. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!