Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit tennétek a helyünkbe? Álo...

Mit tennétek a helyünkbe? Álombabakocsi vs ajándekba kapott

Figyelt kérdés

Abba bízva írok hogy valaki hátha tud nekünk egy tanácsot adni,ami sokat jelentene nekünk


Még a babatervezés előtt eldöntottük párommal hogy kunert lavado babakocsit szeretnénk

Aztán édesapukám és anyukám mikor megtudta hogy érkezik az unoka ajándékba vett egy új 3:1be babakocsit

Minden igényt kielégít,ugyanazt tudja mint a kunert árba is egyezik. Viszint nekünk ez nem a szerelembabakocsi


Két mondhatni egyforma babakocsival mit csináljak így nyilván amit mi szerettünk volna nem vettük meg így

Amit kaptunk eladni meg nem szeretném mert nyilván rosszul esne nekik

Ittlaknak tőlünk egy 10 percre így igazábol észre is vennék ha lecserélnénk arra mit mi szerettünk volna


Nagyon szeretnénk a kunert babakocsit de így nem tudjuk mi tevők legyünk

Szuleim se szeretném megbántani


2021. szept. 11. 07:45
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
32%

"aki azt hiszi, hogy neki az ajándék az jár"


Pont nem érted. Ajándékozni nem kötelező. De ha már akarsz, csináld jól. Igen, ez adott esetben azzal jár, hogy rákérdezel és figyelembe veszed. És nem okozol pl: szánt szándékkal csalódást egy 3 éves kislánynak, aki kék biciklire vágyik azzal, hogy megveszed a rózsaszín csillámpónist, mert te aztán jobban tudod, hogy mi kell a gyereknek.

Kíváncsi lennék, hogy ilyenkor mi jár a fejetekben? Az anyja csak ne tudja már jobban?

2021. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
76%

Jézusom, hagyjuk is szerintem, te nagyon el vagy tévelyedve és látom már a lányod is, hogy képtelen őszintén örülni egy meglepetésnek mert nem olyan színű mint amit várt. Az én 3 éves lányom nem támaszt elvárásokat az ajándékaihoz, ugyanúgy szereti a hupilila ajándék rollerét mintha rózsaszín lenne pedig a lila színt kifejezetten nem szereti, illetve kezdjük ott, hogy nem várja a bizonyos ajándékot számító módon.

Ajándék vásárlás előtt pedig akár hosszú hónapokig figyelek, hogy olyat kapjon az illető ami várhatóan elnyeri a tetszését, de igényeket benyújtani elég tahó dolog, jó hogy nem a pénzt kéri egyből.

2021. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
0%
Blokk, bolt, csere.
2021. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
23%

Sikerült másik válaszolónak válaszolni. Én pedig megint másik vagyok, de komolyan nem értitek.


"de igényeket benyújtani elég tahó dolog, jó hogy nem a pénzt kéri egyből"


A másik jó pár válaszoló is ugyanazt írja: nem, nem kell ajándék. Nem kell a pénz se helyette.

De ha megkérdezik, hogy mit hozzanak, márpedig erősködnek, hogy hozzanak, akkor azt hozzák és ne mást.

Ne bírálják felül, ne akarják jobban tudni.

Pl: megkérdezik, hogy milyen méretet hord a gyerek. Mondom, hagyd kérlek, mindene megvan a gyereknek. Nem, nem, én venni akarok, mi a mérete. Mondom neki, hogy pl: 98, de inkább nagyobbat vegyél, ha mindenképpen szeretnél, mert sok márka kisebb. A nagyobba egyszer biztos belenő.

Erre beállít egy rakás 86-ossal, mert nem hitte el, hogy már akkora kell.

Ajándék volt ez? Nem. Örömet okozott vele? Nem. Ráadásul a blokkot se tartotta meg.

2021. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

54#, szüleim pont ezt csinálják, csak fordítva. Ünnepekkor ruhát vesznek, most megbeszéltük, hogy kabátot. Kérdezték mekkora kell, mondom 80-86, inkább már utóbbi.

Erre hoznak 104-est, mert jaj legyen inkább nagyobb mint kisebb. Oké, de ne három számmal, mert vagy pont nyáron lesz jó a téli cucc a gyerekre, vagy úgy elteszem későbbre a szekrény mélyére, hogy elfelejtem, hogy van ilyenünk mire jó lenne.

Mondjuk velem is ezt csinálták gyerekkoromban. Mindig 2 számmal nagyobbat kellett venni mindenből, hogy sokáig jó legyen. Tök idétlenül néztem ki mindig, pedig nem voltunk szegények.

2021. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
0%
55, a különbség, hogy én nem adom rá a két számmal nagyobbat, mint a szüleid ;)
2021. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Nem vennék másikat! Örülnék, hogy, ha már így alakult, azt a pénzt másra is tudjuk költeni, ami esetleg fontos még a babának és nincs megvéve.
2021. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!