Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Rá adtok otthon kisfiús ruhát...

Rá adtok otthon kisfiús ruhát kislányotokra?

Figyelt kérdés
Első gyermekem kisfiú (az összes ruhát, cipőt mindent elraktam) második viszont kislány lesz. Ti rá adjátok otthon a fiúsabb ruhákat is? Vagy ciki otthon abba öltöztetni? Nyilván nem a nagyon fiús ruhákra gondoltam.
2022. márc. 3. 15:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem tiz eves koromig batyam ruhait hordtam otthon 😃😅
2022. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze és nemcsak otthon. Játszótéren teljesen jó egy szürke nadrág sötétkék pólóval és ha van rajta egy traktor az se gond szerintem. Nem viszem mindenhova rózsaszín tüll ruhácskában a lányomat.
2022. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak lányaink vannak, de egy csomó fiús ruhát is hordanak.
2022. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megnyugodtam! Jó ezeket olvasni:)
2022. márc. 3. 15:52
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
A kérdés, mit értesz kisfiús ruha alatt. Ha a nem rózsaszín, akék vagy sötét színü, akkor nem problémáznék, ezek szerintem nem fiúsak igazán
2022. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Egy sötétkék színű pulóvertől vagy nadrágtól nem lesz baja. A Mancs Őrjáratos pólókat meg eleve kedveli.
2022. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Mèg fiùra is ràadtam a nem csupa ròzsaszìn holmit. Kaptunk egy sötètkèk melegìtőgatyàt, vilàgoskèk ès ròzsaszìn csìkkal a szàràn. Jó minősègű ès kènyelmes volt. Mèg jàtszòtèrre is kivittem benne. Meg egy vilàgoszöld termópulcsit, ròzsaszìn bèlèssel. A nyakànàl làtszott csak ki, azt is ràadtam.
2022. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam volt,most született kislányom.Nem hiszem,hogy kötelező lenne pinkbe bugyolálni.

Az ágynemű amit kapott rózsaszín,és a meglévő rugdalózók mellé is kapott egy barackvirág színű és egy kis virág mintás rugdalózót.

Azon kívül 'mentsük ami menthető' alapon azokat hordja amiket az első baba is.Sok szinte új,van amit nem is hordott a fiam se csak megvettük.Kinőtte,vagy eleve nem volt jó a méret de lusta voltam vissza vinni,kaptuk és ki se bontottam..szóval igen adok a lányomra "fiús" ruhákat is,bár nem hiszem hogy egy sárga rugdalózó kifejezetten fiús vagy épp lányos lenne.Attól függ mit nevezünk annak.

2022. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor vásárolok a lányomnak a "fiú részlegen", mert ott vannak egyszerű, natúr színű ruhák. Örökölt kisfiútól is ruhákat, szerintem nincs azzal gond, ha nem csak fodros, rózsaszín balerinának van öltöztetve.
2022. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak otthon
2022. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!