Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Rá adtok otthon kisfiús ruhát...

Rá adtok otthon kisfiús ruhát kislányotokra?

Figyelt kérdés
Első gyermekem kisfiú (az összes ruhát, cipőt mindent elraktam) második viszont kislány lesz. Ti rá adjátok otthon a fiúsabb ruhákat is? Vagy ciki otthon abba öltöztetni? Nyilván nem a nagyon fiús ruhákra gondoltam.
2022. márc. 3. 15:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ciki otthon abba öltöztetni?"


Nehogy már a beteg szociális média határozza meg azt is, hogy otthonra mit vegyél fel 🤦🏼‍♀️

Komolyan, ne legyél már agymosott birka, azt adsz rá amit akarsz. Szard le mások véleményét.

2022. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem tudtuk, hogy milyen nemű lesz a lányunk, kaptunk fiús ruhákat is. Simán ráadtam. Ami kifenezetten fiús volt inkább csak otthonra, ami mondjuk sötétkék, azt máshova is.
2022. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Még ez a jobb felállás. Olykor direkt veszek a fiúrészlegen a lányomnak, mert sokkal jobban kombinálhatók, mint a sokszor túl tiritarka lányruhák.

De még a fiamra is adtam lányruhát otthonra, ha épp úgy jött ki a lépés.

2022. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze, 2-3 fiús nadrágja is van, mert rózsaszín a sapkája, a dzsekije és a csizmája is, és nem akarok még nadrágot is azt adni rá, mert az úgy már sok. Úgyhogy vettem pár, papíron fiú melegítőnadrágot, amik szürkék, sötétkékek, még egy fekete is van.

Ezen kívül van pár olyan harisnyája, ami a bátyjáé volt, de 1x sem volt rajta anno, kisautós meg traktoros darabok, itthonra simán adtam már rá. 20 hónapos a lányom.

2022. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 évben simán ráadtam a lányomra a fiam korábbi ruháit, aztán elkezdte maga kiválogatni a ruhákat amiket fel akar venni, és mire 4 éves lett szinte csak rózsaszínt/lilát szeretne hordani, egyedül a melegítőnadrágok és a gumicsizmák amiket még felfesz, amik a fiamé voltak.
2022. márc. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!akkor jó hogy elraktam anno a kinőtt ruháit a fiamnak:) amúgy én is erre gondoltam akkor ha lány ha fiú lesz a második gyerek a szürke, világosbarna, világoskék, sárga még rá adhatók kislányra is.:)
2022. márc. 4. 14:23
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem adnám rá. Azért is dolgozok, hogy a nemének megfelelő ruhákat tudjak neki venni.

Szégyellném magam, ha csak használt fiúruhákat tudnék ráadni.

Lehet lepontozni, de ez van.

2022. márc. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Itt se arról van szó hogy nem tudnék venni kislány ruhákat,csak hát na.. rengeteg ruha itt van és ami nem annyira fiús azt rá adnám.
2022. márc. 9. 09:51
 19/31 anonim ***** válasza:
75%

A 17 figyelmét valszeg elkerülte az "otthon" szó.

Én is tudok venni neki a nemének megfelelő ruhákat. De otthon minek vágjam puccba? Nem tök mindegy, hogy egy pink legginget vagy egy világosszürke melegítőnadrágot koszol össze?

2022. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Igen ez az. De én is ismerek olyat aki még otthon is úgy öltözteti fel a kislányát mint ha minden nap karácsony lenne.
2022. márc. 9. 11:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!