Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Rá adtok otthon kisfiús ruhát...

Rá adtok otthon kisfiús ruhát kislányotokra?

Figyelt kérdés
Első gyermekem kisfiú (az összes ruhát, cipőt mindent elraktam) második viszont kislány lesz. Ti rá adjátok otthon a fiúsabb ruhákat is? Vagy ciki otthon abba öltöztetni? Nyilván nem a nagyon fiús ruhákra gondoltam.
2022. márc. 3. 15:43
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Pont egy ismerősöm mondta tegnap hogy ő még a kapott ruhákat se adja rá bármilyen szép állapotba van. Na hát én néztem egy nagyot.. szerintem általában mindenki örül ha kap ismerősöktől ruhát és annyival is kevesebbet kell venni. De hát ki hogy gondolkodik.
2022. márc. 9. 11:50
 22/31 anonim ***** válasza:
Hát én kaptam olyan ruhákat "otthonra jó lesz" felkiáltással, amik élből mentek a kukába... Feslett, kakifoltos, büfifoltos... Agyonmosott, elszürkült, besárgult... Nem vágom puccba a gyereket itthon, de ilyet nem adok rá.
2022. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Az viszont annak a szégyene aki adta ezeket a ruhákat. Azért minden féle rongyot nem szokás tovább adni. Én alapból kidobom az ilyeneket. Eszembe se jutna tovább adni.
2022. márc. 9. 13:32
 24/31 anonim ***** válasza:
8%

17 vagyok. Nem kerülte el a figyelmemet az "otthon" szó. Most is itthon van a lányom, mert beteg. És szép ruha van rajta. Miért baj ez? Aminek baja van, azt nem adom rá. Van elég ruhája, lehet válogatni.


Csak azt nem értem, hogy miért van az ellenkező vélemény rögtön 0ra pontozva.

2022. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
81%
24 azért, mert ez egy ostoba vélemény. Nyilván hallottál már valamit a környezetszennyezésröl. Na azzal is tehetsz ellene, hogy nem veszed halomra az új ruhákat, hanem otthonra ráadsz egy olyan ruhát, amit már más gyerek használt, otthon úgysem látja senki.
2022. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Idefigyelj. Mi itt Európában SEMMIT nem tudunk tenni a környezetszennyezés ellen.


Nem vagyunk harmadik világbeli ország elnökei, akik tönkreteszik a bolygót.


Itt Európában hiába vigyázol. Csepp a hatalmas óceánban. Az itteni környezetvédelmi intézkedések nagy része önámítás.


Csak ehhez, hogy valaki ezt átlássa, komplexen kell gondolkodni. Nem elhinni a média öncélú reklámjait.

2022. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg, mint írtam, nekünk rossz minőségű vagy rossz állapotú ruha nincs is itthon. Mit adnék rá? Menjek el a turiba, és vásároljak ott? Vagy a Pepcoban?


Ja, és mielőtt félreértés esne, nem vagyunk gazdagok. Csak nem tartjuk meg a rongyokat.

2022. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten vagyunk fiúk, és van 1 húgunk. A kiskori ruháikból is kapott sokszor, mai napig van hogy azt veszem észre hogy eltűnt az egyik pólómXD nem szégyen az ha 1 lány nem hót rózsaszínbe öltözik.
2022. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már nyugodtan add rá :) akár elmenni is,rugi alatt senki nem látja a dínós bodyt,overál alatt sétánál meg a traktoros rugit 😁később meg fiús nadrág+lányos pólóval,vagy fordítva.
2022. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Azóta már megszületett a kislányom, hát változott is a véleményem..:D Ha full rózsaszínbe is öltözteted a gyereket is megkérdezik hogy fiú vagy lány! Szóval ezek után mindegy a ruha!
2022. aug. 26. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!