Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A kislányom nagyon utánozós...

A kislányom nagyon utánozós korszakában van ( 2 év 3 hónapos). Hogyan lehetne a tudtára adni, hogy nem mindent kelpene utánoznia? Többi lent

Figyelt kérdés

Folyamatosan kapjuk a bölcsibôl az infot hogy az eddig tündéri kislány elkezdett pofozkodni. Kiderült, hogy az egyik kisfiútól látta aki rendszeresen verekszik. Ti hogy magyaráznátok el neki hogy ne lökje fel/ pofozza a gyerekeket és ne utánozza a kisfiút?

Elmagyaráztuk neki többször is de nem lett javulás... :(



2022. jan. 20. 21:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19

Jó,de kérdés:

Mondjuk kolitársam,aki anyja ott hagyta az anyja,és kiment németbe,akkor én tehetek arról?

Vagyis nekem is lenne ezernyi okom,pl:

Szar környéken lakok

Szegény vagyok

messze tanulok

Olyan iskolában vagyok,ahova szüleim írtak be

Na és,én mit mondjak?

Utálok iskolába járni,mert sok az hülye,meg nem is szeretném tovább mondani..

De mégse fogom,és megyek neki az utcán bárkinek meg mondjuk van ezernyi problémám....

Na ez mind1,nem magamat mondom,hanem az hogy az a kiskölök csak azért utánozja az kissrácot,mert "uu,jaj most menő lettem" vagy akármi,és mi lesz ha tovább csinálja?

Nem láttom bele az kislány hátterében,de az se megoldás ha fogod magad,és agyon versz valakit mert saját nyomorodat vezeted le,vagy épp azért mert evvel akarsz menő lenni..

Én az mondom,hogy íratsátok át,mert mivel később is gond lehet ha ez csinálja.

Ez tapasztlatból mondom,sok kiscsaj már arra nagy a pofája,mert mondjuk lát egy fogyatékos és már "fúúúj,dögöltél volna meg" meg stb random..

2022. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

20

Ez nem láttod hogy mi van az háttérbe,vagy te tudod?

Mert mivel mi van ha nem önvédelemből csinálja?

Vagyis az is lehet,hogy random oda megy,és "háháháhá most jó megverlek"...

Mivel kis jancsikról van szó,nem 10-14 éves gyerekről hogy most ki kezdte az hülyeséget..

2022. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Miért beszélgetünk rólad és arról h te felnőttként nem versz meg senkit?

Fogalmad sincs az óvodás gyerekekről és pszichológiájukról, de írsz ide folyamatosan nyomatva az elméleteidet. Elsőre is értette mindenki, nem kell 6x leírni.

2022. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

21, Én nem 2 vagyok, hanem 32, de ültessük ezt át, nem ovi hanem melóhely az, ahol elcsattan az a pofon.


Az emberek nagy része nem várja meg míg beállnak a farkastörvények meg az ököljog.


Én sem vagyok eleresztve anyagilag, és mondjuk tegyük fel, hogy ez egy jól fizető munkahely (vagy presztizses suli/ovi).


Ennek ellenére ha tehetem, már másnap ott lenne a felmondás a főnök asztalán.

Ha anyagilag neccesebb, akkor is azonnal elkezdeném keresni az alternatívát, rakjanak ho.e officeba, vagy ellentétes műszakba, de mindenképp kifele állna a szekérrúd.


Ilyen közegben nem lehet tanulni, dolgozni, élni, teljesen mindegy milyen életkor.


Állj ki magadért és válts, mert jobbat érdemelsz. Lehet kemény lesz, de nem vagy köteles eltűrni hogy a te farkaddal verjék a csalánt.

2022. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!