Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi a véleményetek a bölcsődéről?

Mi a véleményetek a bölcsődéről?

Figyelt kérdés
20 hónapos a lányom, októberben fogja kezdeni a bölcsit ha minden jól megy mert nekünk nagyon ajánlották mivel, hogy koraszülött és bár minden rendben van vele jó ha felkészíti az ovira, de azért örülnék, ha tudnék saját tapasztalatokat olvasni mint például mennyi idő alatt szokott be, mennyire volt nehéz az eleje, miket tanult és stb…

2022. szept. 13. 20:52
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Ebben a bölcsiben teljesen más a rendszer így tapasztalatok és gondozók elmondása szerint, férjem barátjának az anyukája ott dolgozik, így nyugodt vagyok afelől, hogy ha ő úgy látja, hogy nem jó neki szólni fog, meg azért azt a gyereken is észre lehet venni, de nyugodtabb vagyok így, hogy van ismerős akit a gyerek is jól ismer.

Egyébként az én lányom nem unatkozik itthon, rengeteget játszunk és hálistennek nagyon jó családom van nekem is és a férjemnek is, mindennapos vendégek a mamik és a papik is. Hétvégente pedig a kereszt szülők is jönnek.😊

2022. szept. 14. 20:09
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Sztem kezdesz begajdulni kerdezö a sok othonletbol.

Nagyon nem normális a viselkedésed ,az elso 2oldalig jutottam de nagyon hiszti vagy.


Vki masnak mas a velemenye akkor ki kell kiverni a hisztit ugye?

Inkább nézz magadba , nagyon nen birom az ilyen emberwket akik mindenbol bajt csinalnak,nagyon negativ vagy, de ezen valtoztathatsz ha van kello intelligenciad.

Bocsi de ez sok volt

2022. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
25%

Egyébként az én lányom nem unatkozik itthon, rengeteget játszunk és hálistennek nagyon jó családom van nekem is és a férjemnek is, mindennapos vendégek a mamik és a papik is. Hétvégente pedig a kereszt szülők is jönnek.😊


De te le akarod passzolni a gyereket abban a kevés időben amit kettesben tölthetne veled. Gratulálok mintaanyu:-)

2022. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h minta anya vagyok, olyan nem létezik, de én pontosan jól tudom, hogy a legjobban szeretném a lányomnak és ez a sok oltogatas a negatív nem az amit én írok, én elfogadom a negatív kritikát is és fejet hajtok az előtt akinek igaza van, de ez amit itt sokan írtak túl ment egy határon és át ment szándékos bántásba.
2022. szept. 20. 16:11
 45/47 anonim ***** válasza:
14%
43-as, az úgy baromi könnyű hogy átjáróház van nálatok, minden nap van valaki a gyerekkel, addig te tudsz szusszanni egyet. Akinek meg rossz család jutott, az megy melózni, és bölcsibe, emiatt senkit nem kell mintaanyuzni.
2022. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
45, a 43-as a kérdezőtől idézett (csak lehagyta az idézőjelet)! 🤣
2022. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ebben az esetben igaza van :D
2022. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!