Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Elveszítettem az állásom ,...

Elveszítettem az állásom , keresek újat de nehezen találok, meddig maradhat a kisfiam a bolcsibe? Augusztusig lennénk mert szeptembertől oviba fogunk menni. Mit tegyek? Májustól mindenképp lenne munkám de csak részmunkaidős.

Figyelt kérdés
Minél hamarabb szeretnék dolgozni, de ha addig nem lenne más akkor csak májustól..
febr. 13. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Amíg ovis nem lesz. Nem teszik ki azért, mert elvesztetted a munkád.
febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
1es, jó nektek hogy nálatok nem. Nálunk 2 hónap türelmi idő van
febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem teszik ki őket.

Ha teltház van, rosszabbak az esélyek.

Én egyébként májusban mondtam fel (3 éves lett a gyerek és már nem járhattam normális munkarendben, műszakba akartak visszatenni ami lehetetlen lett volna) egyébként 30 nap sem volt, és már kezdtem az új helyen de nálunk nem merült fel, hogy kirakják.

febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2!

Honnan tudja meg a bölcsi ezt? Folyamatosan munkáltatóit kérnek? Havonta??

febr. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4es, negyedévente kérik a munkáltatóit.

2es voltam. Amúgy meg elég egy "jóindulatú" bejelentés.

febr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5! Én is elveszítettem a munkám,míg a lányom bölcsis volt. Tőlem nem kértek semmit. Igaz,ez 2019-ben volt.
febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsi válogatja. Nálunk sok anyuka beadta úgy is a gyerekét hogy közben nem dolgozik vagy otthon vannak a kicsivel.Van hely bőven. De hallottam már olyan helyet is ahol anyuka beadta de mivel nem ment el dolgozni ki kellett vennie a bölcsiből.
febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szégyellem nagyon a gyermeknevelőktől. Olyan lelkifurim van hogy odaviszem és más foglalkozik vele amikor elvileg "en is megtehetnem"

De nagyon szeretnék dolgozni, nem bírom a bezártságot, és a gyereknek is sokkal jobb.

Es annyira kedvesek a nevelők szeretjük őket es a kicsi is szereti ott.


Inkább az hogy ciki ez az egész, tanfolyamot is végeztem az elmúlt évben,de csalódott vagyok , mert nem olyan munkák jottek ossze a tanfolyammal amire számítottam..


Köszi az eddigi válaszokat!

febr. 15. 11:55
 9/11 NTBS ***** válasza:
Attól függ mi a helyi szabály!
febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Honnan a bánatból tudná meg a bölcsi, hogy elveszítetted az állásod? Hacsak nem reklámoztad a nevelőknek és vagy a többi szülőknek, de akkor meg annyi eszed is van, nincs mit csodálkozni, hogy nincs állásod...
febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!