Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Elveszítettem az állásom ,...

Elveszítettem az állásom , keresek újat de nehezen találok, meddig maradhat a kisfiam a bolcsibe? Augusztusig lennénk mert szeptembertől oviba fogunk menni. Mit tegyek? Májustól mindenképp lenne munkám de csak részmunkaidős.

Figyelt kérdés
Minél hamarabb szeretnék dolgozni, de ha addig nem lenne más akkor csak májustól..
febr. 13. 18:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%

Én egyedül nevelem a kislányom, az apjával elváltunk,s ő külföldön él. Nem volt hely a a bölcsibe nekünk, még így se,hogy egyedül nevelem, segítség nélkül. Havi 70.000-ért járt magán bölcsibe, iszonyatosan nehéz volt ennyi pénzt kitermelnem.


Persze, tudtam, hogy olyan anyák hordják a gyereküket a bölcsibe, akik egész nap otthon vannak. Dühítő! Nézzetek magatokba…

febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!