Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Megoldható hogy a középsőt...

Megoldható hogy a középsőt felvegyék bölcsibe?

Figyelt kérdés

A nagy 5 éves ovis,a középső márciusban tölti a 2-t gyeden vagyok vele,áprilisban pedig érkezik a kicsi.

A bölcsiben van hely.

A kérdés mivel nem megyek dolgozni a középső járhat valamilyen indokkal bölcsibe?

Hiányzik neki a gyerektársaság.


2016. dec. 17. 15:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lepasszolós.Ha mindenki annyit passzolná le a gyerekeit mint én akkor a nagyszülők unatkoznának 😉

Lehet rosszul fogalmaztam de nem a lepasszolás a célom.

Onnan tudom biztosra h van hely,hogy már beszéltem a bölcsőde vezetővel...Mondta h utána néz és találunk megoldást.

2016. dec. 19. 13:14
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
valahogy meg lehet oldani, ha a bölcsi is partner, viszont ne akkor add be, amikor a tesó is születni fog mert gondot okozhat pl testvérféltékenység és társai. Gondolom talán nem egész napra adnád be? Mert azt el tudnám képzelni mondjuk délelőttös lenne, vagy ha már nagyon megszokta akkor max alvás után elhozni . De szívem szerint azt mondanám valahogy bírjátok ki szeptemberig, amikor ovis lenne (bár hivatalosan még oda sem kellene mennie, de te látod, mennyire lesz érett rá)
2016. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki otthon van es bolcsibe szeretne adni a gyermeket, az teljesen rendben van, ha azt nem allami intezmenybe teszi. Nekunk is most jon a masodik, az elso 12honapos kora ota bolcsis (en dolgoztam), de igy is maganintezmenybe jar, mert nem szivesen adom be oda, ahol tudom, hogy szamit a szuloknek a hely es valoban a penz miatt mennek vissza dolgozni.
2016. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!