Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem túl késő ez a kor a...

Nem túl késő ez a kor a gyerek vállalásra férfiként? 45-50

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 14:13
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2023. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
52%
Ha szerencséje van, akkor még akár a gyerek érettségijét is megélheti.
2023. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
56%
Szetintem késő,rugalmatlanabb,türelmetlenebb
2023. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem mindenki tudja, hogy ez jócskán kései, hisz már nagypapa kor, ez még két generációnyi különbség.


Az a kérdés, hogy akarsz-e idős szülő lenni, vagy inkább nem leszel szülő. Szerintem direkt tervezni gyereket így felháborítóan önző dolog, ha becsúszik ennyi idősen, akkor viszont meg kellene tartani. Akkor is, ha a párja az embernek kora harmincas. Sőt, akkor igazából extra visszataszítónak tartom és ilyenkor kifejezett szerencse is, ha a bácsi elhalálozik 10-20 éven belül.

2023. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
A párom nagyon fiatalos és 10 évet simán letagadhat ráadásul borzasztóan türelmes,kedves segítőkész,megértő,kb semmivel nem lehet felidegesíteni és egészségesen él és nincs káros szenvedélye.És nagyon szereti a gyerekeket.nagyon akar gyereket.
2023. júl. 1. 14:46
 6/58 A kérdező kommentje:
4es nem szándékosan terveztük így hanem így alakult az életünk.. hosszú sztori.
2023. júl. 1. 14:47
 7/58 anonim ***** válasza:
37%
4-es, nagypapa kor??????
2023. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
26%
Termékenység kérdéses, de ezt ki lehet vizsgáltatni. Bizonyos kockázati faktorok is megnőnek, ennek is utána lehet nézni. Innentől kezdve ez egy erkölcsi dilemma, illetve hogy összejön-e a baba. Szerintem ha egészségesen felnő a gyerek, akkor 45 év nem sok.
2023. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
71%

Hát igen, az 50 már inkább nagyapa korosztály mint szülő. Legalábbis apám 24 volt mikor születtem, én meg 26 évesen szültem, úgyhogy pont 50 évesen lett nagyapa.

Mindegy mennyire kedves meg egészséges valaki, senki nem él örökké. De persze lehet valaki jó szülő ennyi idősen is, meg vannak előnyei is. Egy tagadhatatlan hátránya viszont mindenképp van. Annak a gyereknek várhatóan ~20-25 évvel kevesebb jut közösen az apjával mint a megszokott. Ha nincs még gyereke és nagyon akar, akkor miért ne. Bár aki nagyon akar gyereket annak azért általában nem ennyi idősen jut eszébe. Igazából ezt csak ti tudjátok.

2023. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
39%

De igen. Tök mindegy, mennyire fiatalos, az élettartam nem változik.

Szerintem is nagypapa kor ez már, felelőtlenség lenne babát vállalni.

2023. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!