Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem túl késő ez a kor a...

Nem túl késő ez a kor a gyerek vállalásra férfiként? 45-50

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 14:13
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
73%
Manapság a legtöbb férfinek 40 körül van az első gyerek is, nem furcsa ez már-felénk legalább is. Az fura lenne ha nagypapa lenne 45 évesen.
2023. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
74%
Az oké, hogy anya 10 évet is le tagadhatna, de mennyi a valós kora?
2023. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Több olyan sztárrol is olvastam aki 47 meg 58évesen lett apa és még mindig él és felnőttek a gyerekek egészségesen.magyarország kb 35 éves kornál meg áll és utánna már nem lehet gyereket vállalni.
2023. júl. 1. 20:17
 34/58 anonim ***** válasza:
84%

Sztár...🤣

Ahol apa-anyu nem geccsolnak és a gyerek körüli teendőket is tíz dadus végzi, mellette takarító, személyi edző, táplálkozási tanácsadó... Ott lehet vagánykodni.

2023. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
34,ha lenne annyi pénzem akkor sem fogadnák dadust meg házvezetőt stb mert nem a dadusnak szülők gyereket hanem magamnak és a páromnak.
2023. júl. 1. 21:35
 36/58 anonim ***** válasza:
30%

Én 27 vagyok, párom 37.

10 éve együtt, látszik azért hogy már nincs olyan sok türelme, de most vágunk bele. Szerintem nem késő.

Ha 40 éves koráig sikerül akkor is "csak" 60 lesz mire felnő a gyerek. Én meg "csak" 50.noknel a 45 szerintem már sok, de férfinél akár a 60 is jó (igaz nem éli meg valószínűleg a gyerek 18 éves korát.)

2023. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
42%

A férjem 49 volt, én 40, mikor gyerekünk lett. Neki a második, nekem az első. Mi is késön találkoztunk. Ő is kap olyan beszólásokat, hogy "való ez még neked?" meg hogy "neked már az unokádat kéne tologatni". Körülöttünk azért van egy pár olyan ismerős, aki szintén ilyen korban vállalt gyereket. Beszólók mindig lesznek, mert ilyenek az emberek. Egy dolog számít, ha nektek így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá.

A leggyakrabban elhangzó mondat, a "nem éred meg az érettségijét" meg egy nagy f@szság. Sosem tudni. Apám 44 évesen halt meg, én 22 voltam akkor. A barátnőm anyja meg 80 évesen halt meg, és 40 volt, mikor szülte a barátnőmet.Tehát még együtt töltöttek 40 évet.

2023. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
41%
Ti döntésetek, senkinek semmi köze hozzá. 41 voltam, mikor a kisfiam született, a férjem meg 45,5. Mivel ennyi idősen jött össze. Nem mondom, hogy “későn”, mert a kellő időben, úgy vélem.
2023. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
41%

Az én párom 46 volt mikor születtek az ikreink. Nekem van előző kapcsolatomból egy kisfiam, 3 éves volt akkor. A páromnak még nem volt gyereke.

Jövő hónapban lesz 50, fitt, simán kiviszi mindhármat a játszótérre és jobban bírja mint én. Már vagy egy éve mondja hogy nagyon szeretne még egy babát, meg beszéltük hogy ebben az évben még próbálkozunk, de ha nem sikerül decemberig teherbe esnem akkor nem lesz még egy.

Ha ti úgy érzitek hogy bele fér az életetekbe akkor hajrá. Úgy sem tudhatod biztosra hogy mi lesz a jövőben, mit fog majd gondolni a gyerek.

2023. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
25%
Mivel fiatalabb nem lesz, így ugy sem tehet mást.
2023. júl. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!