Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem túl késő ez a kor a...

Nem túl késő ez a kor a gyerek vállalásra férfiként? 45-50

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 14:13
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
67%

Én apám 23 éves volt, mikor születtem, aztán én 8 voltam, mikor lelépett, azóta se láttam. Él és virul, mégsincs apám. Én is arra szavazok, hogyha csak 30 évig lett volna aktívan az életem része, de legalább szeretett volna, az jobb lett volna.

Nyilván nem úgy indul neki senki, hogy de jó lenne 45 évesen először szülőnek lenni, de ha így jött össze ez van.

Másrészt nem tudom, ti hol éltek, én pl 30 évesen lettem anya és mindenhol én vagyok szinte a legfiatalabb, pedig azt hittem, már ez is kései lesz. A 40-es apák látványa meg kifejezetten gyakori. Nem nagyon vállalnak felénk huszonévesen gyereket - a kevésbé iskolázott réteg se.

2023. júl. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a 45 meg oké de egy 50 éves valóban nagypapakor, nem bantásból, de nem is oylan türelmes az ember nem is olyan rugalmas ez vonatkozik a 40évesen szülő nőkre is. Persze van amikor sok év próbálkozás után így jön össze, de szerintem mérlegelni kell és felesleges a sztárokkal jönni sokszor béranya van dadus házvezetőnő stb. Amúgy meg nagy az általánosítás,hogy szidják a fiatal szülőket hisz a legjobb védekezés a támadás,de sikkal jobb ha fiatal a szülő,mint mikor már klimaxol...
2023. júl. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
0%

Látod, Kérdező : itt is jól le lettek pontozva a késői gyerekvállalók. Mindig lesz, aki beszól. Másik kedvenc beszólásom:" A nagyanyjának/nagyapjának fognak nézni, ha mész érte az oviba." Kit érdekel, hogy ki minek néz? Pont lesz@rom!

37-es voltam.

2023. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
33%
Nem az számít, hogy mások mit szólnak, hanem az, hogy mekkora kicseszés a gyerekkel.
2023. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:

44es miért lenne kicseszés?

Inkább legyen a gyereknekidősebb szülei de nem a semmire születik a nyomorban ahol se ház se semmi persze ahol apa meg anya be segít úgy könnyű

2023. júl. 2. 11:27
 46/58 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted csak ez a két véglet van? Túl fiatalon szülni a semmire, vagy 50 éves korig várni?
2023. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
46 tudom hogy nem ez a két véglet van de ha valakinek így alakul az élete hogy idősebb korra tud gyereket vállalni akkor mi van? Miért olyan nagy bűn? Aki 16évesen vállal gyereket meg mellette drogozik meg bulizni jár azzal meg nincs semmi gond?
2023. júl. 2. 11:58
 48/58 anonim ***** válasza:
90%
De ne azzal hasonlítgasd! Hasonlítsd az átlag apához, aki jellemzően 29-35 évesen lesz apa: túl van a bulikorszakon, egzisztenciálisan rendezett, oda tudja és oda is teszi magát a gyereknevelésbe és átlag egészségi állapotot feltételezve minimum 15 évvel tovább lesz apa.
2023. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
73%
KÉSŐI
2023. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező nagyon vicces vagy, szóval vagy tini szülők vannak vagy nagyszülőkorúak szerinted..tudod mit vállalj 5öt is gyorsan még nem klimaxolsz Te is..aztán lesz ami lesz
2023. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!