Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok és eldöntö...

18 éves lány vagyok és eldöntöttem hogy nem akarok soha gyereket. Szülőket mindig sokkolja ha megmondom nekem ugyan nem lesz. Ilyenkor jön az ne beszélj hülyeséget. így meg úgy. Nem hiszem hogy változni fog a véleményem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mert hogy még fiatal vagyok meg még érthető hogy nincsenek ösztönök benned.. Köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 11. 18:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
12%
Én is kivagyok a gyereketől, a hisztitől, a visitástól, mégis akarok majd egyszer. Most 23 vagyok, még semmiképp se szeretnk( de ha becsúszna megtartanám). Majd 30 körül. Remélem később kevésbé fognak idegesíteni, vagy, hogy a sajátom nem fog. Szerintem normális, hogy más gyerekének a hisztije idegesít. Én már arra is gondoltam, hogy megdobálom valamivel az ablak alatt visítozó gyerekeket :D ( persze nem fogom)
2011. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
66%

ma 18:23


Az ilyen nőktől meneküljetek férfiak, amíg tudtok!

2011. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Szia!


Első blikkre azt mondanám, hogy változni fog a véleményed. 18 évesen még nem kell, hogy azt érezd gyereket akarsz,vagy a jövőben akarnál.

Anyukám mondta nekem egyszer hogy "eljön majd az, hogy reggel felébredsz és azt érzed gyereket akarok"

Én kb 22 éves koromig nem akartam gyereket, írtóztam tőllük a kezembe sem vettem őket, stb...

Aztán egyszerre csak úgy éreztem tényleg egyik napról a másikra, hogy de igen is akarok gyereket.

Hát ez az én sztorim, de ha tényleg nem akarsz majd gyereket soha az sem gáz sztem. Mindenki maga dönti el, hogy mit szeretne és azt tiszteletben kell tartani.

2011. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
30%

Én meg azóta nem akarok gyereket amióta tudom hogy hogy működik ez az egész, vagyis kiskorom óta, soha nem akartam. Semmi indokom nincs azon kívül hogy önző vagyok és nemhogy gyereket, de barátokat és kapcsolatot sem akarok. (Plusz a szülést is gusztustalannak tartom meg az egész terhességet.) A macskámat is most fogom elajándékozni, mert túl sok vele a macera. Ez van, jobban szeretek magammal foglalkozni, mint másokkal. :D

Aztán nem tudom te miért nem akarsz, meg azt se hogy fog-e változni a véleményed, ezt te érzed, egy vadidegen ember nem fogja tudni megmondani. (Az ilyen ősanya típusokra meg inkább oda se figyelj akik csak azt tudják szajkózni hogy de de de úgyis fog!!444!44)

2011. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
34%
Amig meg nem ismertem a páromat én is úgy gondoltam mint te. Utáltam is a gyerekeket nagyon. Aztán valami megváltozott,páromnak köszönhetően. 20éves vagyok, babát várok, már nagyon várjuk az érkezését.
2011. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
49%

ÉN is 18 vagyok. Sose szerettem a gyerekeket most van egy barátom lassan 2 éve ő folyton azt hajtja hogy már pedig neki kell majd gyerek a jövőben meg hogy nem is egy. Én nem nagyon mondogattam még neki, hogy márpedig nekem meg soha az életben nem kell, mert hatalmas teher és az is hogy igen a szüléstől én is undorodom meg a csecsmőktől is :S mikor nő akkor meg még több baj rengeteget kell vele foglalkozni.. Én olyan vagyok hogy imádom a barátomat és tényleg bennünk van az ösztön ilyenkor a nagy szerelemben hogy gyereket "csináni" bennem is bennem volt kb egy hónapig de a józan ész azt mondja, hogy soha!

Én a karrieremet sokkal fontosabbnak tartom! És én a szerelmemmel a párommal akarok a legtöbbet fogalkozni nem egy gyerekkel! Rengeteg mindent át akarok élni majd a leendő férjemmel és úgy hogy mi ketten vagyunk minden pénzünket magunkra költjük a világot bejárjuk majd együtt! Ebbe pedig egy gyerek soha nem férne bele! Semmi értlemét nem láttam soha a gyereknek főleg hogy belőlem egy kis kutya 100 szor több boldogság hormont vált ki mint egy gyerek:SSS

2011. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
16%
18 évesen én sem akartam, mondtam soha. 21 évesen megvesztem érte.26 évesen szültem (:
2011. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg "korán" tetted fel a kérdést. Én 28 éves vagyok. Már 3 éve tudatosult meg bennem, hogy nem akarok babát. És idegesített, hogy a családom mindig azt mondta, de igenis lesz babám, és, hogy valóban akarom. Ez persze nem volt igaz. Már 23 éves koromban kezdett változni a véleményem a gyermekvállalásról, mert egyre több és több problémát láttam bennük. Gondolj csak bele: a gyerek felnő és olyan dolgokat fog csinálni, amire a szülők rémálmukban sem gondoltak. És így panaszkodnak: "Nem tudom elhinni, hogy ebből az aranyos kislányból olyan felnőtt lett, aki úgy öltözködik, mint egy k*rva."

Vagy: "Nem tudom elhinni, hogy ebből az aranyos kisfiúból ilyen rohadt állatkínzó lett."

Több példát ne is említsünk.


Én is undorodom a szüléstől és nem értem, mitől aranyos egyáltalán egy baba. A múltkor volt egy kisgyerek a buszon és mindenki őt csodálta. Nem értem. Egyszerűen nem értem.

Legjobban az bánt engem, hogy nem születtem férfinek. Nagyon rossz ebben a női testben élni, de hát nem tudok mit tenni. De egy biztos: jövőre el fogom köttetni a petevezetékemet.

2011. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
78%

ÁÁ én is így gondolom hogy miért nem férfi lettem, mert kb úgy néznek rám, hogy kötelező a gyereke meg hogy kb arra vagyok való csak.

Én csak azt sajnálom hogy a barátom akiért élek halok nagyon szeretne gyereket:S na de majd mikor oda kerül a sor szembesítem vele megmondom, hogy 2 hónap próba időre csecsemő otthonra vigyázzon rá fizesse etesse miegymás kíváncsi lennék rá hogy reagálna :D

2011. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
én azok táborát erősítem, akik szerint a jó párválasztásban rejlik a megoldás. De ez nem azt jelenti, hogy rád is igaz. Tedd fel a kérdést 10 év múlva. Egyébként meg a szüleidre hagyd rá. Nem kell mindíg lázadni, már nem vagy kamasz. Ha szóba hozzák, rábólintasz és legalább nem kell hallgatnod a kioktatásokat. Többet érsz vele. Mondd azt, hogy még fiatal vagy ehhez.
2011. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!