Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok és eldöntö...

18 éves lány vagyok és eldöntöttem hogy nem akarok soha gyereket. Szülőket mindig sokkolja ha megmondom nekem ugyan nem lesz. Ilyenkor jön az ne beszélj hülyeséget. így meg úgy. Nem hiszem hogy változni fog a véleményem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mert hogy még fiatal vagyok meg még érthető hogy nincsenek ösztönök benned.. Köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 11. 18:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Megértelek, én 30 éves koromig rá se bírtam nézni a gyerekekre. Rengeteget buliztam, bejártam a fél világot, jó munkám volt, sok pénzt kerestem. Hangoztattam, hogy sose lesz gyerekem, sőt, azt is, hogy utálom őket.

31 évesen találkoztam életem nagy szerelmével, és nem is volt kérdés, hogy szeretnénk-e gyereket, egyszerűen csak jött. Imádom a gyerekünket, és most várom a másodikat.

Nincs az érzéseiddel semmi gond, de nagyon valószínűnek tartom, hogy idővel meg fognak változni.

2011. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
Előző válaszoló 90%-os megkérdezhetem hogy mi a munkád ?:) csak mert még tanulok és fontos lenne számomra már most választani és mindenképpen jó fizető állást akarok :)
2011. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
88%

Bár még én is nagyon fiatal vagyok, tudom, hogy nem akarok gyereket. Egyszerűen nem fér bele az életembe, ráadásul tényleg nem akarom! Persze, tök cuki meg minden - először. De aztán annyi baj lesz vele! (Amúgy meg, szerintem egy nő baromi ronda, ha terhes, bár nem ez a főindokom arra, hogy miért nem akarok soha szülni.)

A pozitívumokhoz képest túl sok a negatívum...

Azt meg már én is nagyon unom, hogy minden ismerős tök magától értetődőnek veszi, hogy nekem valamikor majd gyerekeim lesznek... Az a halálom, amikor a szüleim azzal jönnek, hogy remélik, sok szép kis unokájuk lesz -.-


Az életcélom, hogy jó állást találjak és egy imádnivaló pasit (aki szintén nem akar gyereket), akivel utazgathatok. :)

2012. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Az a rossz, hogy az emberek nem tudják megérteni, ha valaki másabb. Bezzeg akkor hogy jár a pofájuk, ha valaki olyan szül, aki nem akarta. Jönnek a kérdések, hogy akkor minek szülted? Ilyenkor meg az a hülye, aki nem szül.

Ezerszer jobb lenne ez a világ, ha mindenki magával foglalkozna, nem másokat lesne és bírálna.

2012. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ha vágynék rá sem kellene gyerek egy ilyen országban!


Örül az ember,ha magát eltartja és nem hal éhen.

2014. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!