Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a cikkről?

Mi a véleményed erről a cikkről?

Figyelt kérdés

(Igaz, hogy érintve, de kisgyerekes családról szól, azért rakom ide)


[link]


Most először én nem mondanék semmit rá, de aztán jövök én is.


2012. szept. 27. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos én ezzel nem értek egyet. Aki boldog akar lenni, boldog lehet egy egy szoba-konyhában is, aki meg nem akar, nem lesz akkor sem, ha nyer a lottón. Engem nem érdekel, miket lehetne még venni... több is van nekem, mint amennyi kell. Nekik is, csak nem látják meg. Sajnálom őket, de nem azért, amiket ő leírt, hanem azért, mert nem látom a sorok között a boldogságot. És azt nem lehet megvenni.
2012. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ohh :( Most látom, hogy nem lehet elérni. Pedig nagyon érdekelt volna, hogy ki, mit gondol. Már ez az első hozzászólás is érdekes volt számomra.
2012. szept. 28. 08:11
 3/13 anonim válasza:
49%

Nagyon szívesen elküldöm bárkinek e-mailben, aki kéri. Meg fog jelenni újságban, azért vettem le.

Örülnék, ha értően olvasnátok.

csakazolvassa@freemail.hu

2012. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
68%

És még egy, a témába vágó írás a boldogság forrásáról:


[link]


Háromgyerekes, kocsi és saját lakás nélkül élő nő vagyok, kisnyugdíjas és nagyon beteg férjjel.

2012. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem azért vetted le, mert itt megjelent a linkje?


Így egyébként lehet egyes bejegyzésekre hivatkozni a jövőben?


Ha igen, akkor lehetséges, hogy másik cikket újra feltennék és véleményt kérdeznék.

Méghozzá azért, mert a blogodat már eleve bizonyos csoport olvassa. A gyakorikerdesek viszont olyan oldal, ahova bárki eltalál, tehát nagyon "vegyes" a banda és tökre érdekelne némely írás kapcsán a "kemény mag" véleményén kívül másé is.

Sőt, tovább megyek: nem csak a vélemény, hanem, hogy egyáltalán eljut-e az infó, hogy kinél, milyen gondolatokat ébreszt.

2012. szept. 28. 17:41
 6/13 anonim válasza:
52%

Nyugodtan linkeljétek, persze. Nem azért vettem le, a link korrekt hivatkozás. Én is linkeltem, és néhol szoktam is. Csak ha komoly helyen jelenik meg, akkor az nem lehet utánközlés.


Viszont jobban jár az, aki "csak az olvassa". Nem véletlenül ez a blog neve. Tehát:

Csak az olvassa versemet,

ki ismer engem és szeret...


Ennyit jelent a kemény mag, hogy ők ilyenek. Ők is mindenfelől vannak, csak egy tucat barátom van köztük, a túlnyomó többség megtalálta, megszerette, nyilván azért, mert szereti, érti ezt a stílust, üzenetet, hangnemet, és képes irodalmi módon olvasni. Szóval nekem nem az a célom, hogy szétfikázzanak, kritizáljanak, fanyalogjanak rajtam vadidegen névtelen internetezők.


Mert az első válaszoló például nem vette észre, hogy ez szatíra (ez az egyik címkéje is), vagy nem érti, mi az, remélem, te igen. Szóval jó lenne akként olvasni, aminek íródott: nem arról szól, hogy nekem kell a csipkecsoda, mert nem. Ezzel így vitázni igen árnyalatlan olvasóra vall.


Én rejtőzködöm, azaz hogy a jelszavas bejegyzésben lehet az én életemet megismerni.


Még annyit, hogy kommentet is lehet írni, sőt, én nagyon biztatnék mindenkit, hogy ott kommenteljen, de persze ez nem a kék sarok, úgyhogy az első hozzászólásokat előbb megnézem, aztán engedem föl.

2012. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Jaj, ez a reklám. Ti is ugyanezt látjátok? Az én gyerekem történetesen matekzseni.
2012. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem az is válasz, - azért írtam, hogy érdekes - , ha valaki félreérti amit olvas.

Én rég óta olvasgatok itt is és a te blogodat is. Ez a bejegyzés pl. az ide írók 80%ra ráillett, érdekelt volna, hogy mit mondanak erre a szembeállított tükörre. Észreveszik-e, hogy tükör. Görbének találják-e, vagy sem.


OK, megbeszéltük. Legközelebb ha hasonló, itt megkérdezni valót találok, akkor így lesz. Biztatni fogom az itt hozzászólókat, a bejegyzéshez való hozzászólásra is.


(Reklám: azt hiszem mindenki mást lát. Nekem egy malac jelenik meg :) )

2012. szept. 29. 07:44
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Vagy puszta narcisztikus megalomániából kritizál és nyilvánít hamisnak mindent, ami nem az ő fejéből pattant ki. Mint ahogy az alábbi, modernkori bölcsességet rejtő történetecskétől sem tudott megférni az ő internetén, meg az ő városában:


“Egyszer egy jól kereső apa úgy döntött, elviszi vidékre a hétéves kisfiát azzal a céllal, hogy megmutassa neki, milyen szegény emberek is vannak, és hogy a gyermek meglássa a dolgok értékét, és felfogja azt, hogy milyen szerencsés családban él.

Egy egyszerű falusi család házában szálltak meg, ahol egy napot és egy éjszakát töltöttek. Amikor a vidéki út végén tartottak, az apa megkérdezte fiát.

- Nos, mit gondolsz erről az útról?

- Nagyon jó volt, apa!

- Láttad, hogy némelyek milyen szükségben és szegénységben élnek?

- Igen.

- És mit láttál meg mindebből?

- Azt, apa, hogy nekünk egy kutyánk van, nekik négy. Nekünk egy medencénk van otthon, ők meg egy tó partján laknak. A mi kertünket lámpák árasztják el fénnyel, az övékére pedig csillagok világítanak. A mi udvarunk a kerítésig tart, az övéké addig, amíg a szem ellát. És végül láttam, hogy nekik van idejük beszélgetni egymással, és hogy boldog családként élnek. Te és anyu viszont egész nap dolgoztok, és alig látlak titeket.

Az apa csak fogta a kormányt, vezetett csöndben, mire a kisfiú hozzátette:

- Köszönöm, apa, hogy megmutattad, milyen gazdagok is lehetnénk.”


Gerle Éva (csakazolvassa) írja:


“Nos, minden relatív, én is örülök, hogy nincs terhet jelentő vagyonom meg jajmitkezdjekmagammal-típusú, unalomból drogozó, hídról leugráló gyerekem.” – hát, mondjuk még nem abban a drogozós, hídról ugrálós korban vannak, de egyébként a hajlamot megkapták hozzá, a nem-nevelés pedig biztos utat mutat a semmibe. de ez most lényegtelen.


A lényeg az undok hitetlenség, amit ő ki kell biggyesszen az ócska és közönséges blogjára, mint egy megerőszakolva a világot, hogy de “akkor sem létezik az, ami nekem nem tetszik és ami számomra, az én szűk, sznob látókörömbe nem fér bele,” márpedig a természetet mindennél jobban szerető gyerek, nem fér bele. Ő, az övéit jól elvadította, nem nagy kunszt, még csak műveltség sem feltétlenül kell hozzá.


“Mi, frusztrált szülők viszont roppantul szeretünk olyan gyerekekről olvasni, akiknek nem az iPod vagy -Pad vagy -Touch meg a franciaországi síelés az axióma, hanem a meghitt beszélgetés és a csillagos ég. Hátha megússzuk. Nem fogjuk megúszni.” – ja, hogy csak a frusztrált szülőkről gyerekei nem lesznek ilyen természetszeretők, az lehet. Nem bánom, igazat adok.


De miért dorongolja le az első hozzászólót?


“Ha az én fiam ilyen lesz hétévesen, mint a történetbeli, akkor nagyon megveregetem a vállam, és örülök, hogy milyen frankó csaj vagyok, hogy ilyen értékeket tudtam átadni neki.” – Ferritné Mico


Gerle Éva csakazolvassa : “A te fiad nem lesz ilyen hétévesen, ezek giccsesen gyerekekre erőszakolt felnőttszempontok.” – ??? Ez miért nem derült ki a szóval jól felszaporított bejegyzésből. Ott miért kétkulacsoskodik? (Mint mindenhol, egyébként) Ja, hát a kávépénzért… Mert, amit ő előállít, az tartalom. Ilyen is, olyan is, ilyen se, olyan se, de oda van rittyentve szépen. Nesze a “jószagú” semmi, fogd meg jól és fizesd ki. Nem mintha ő anyagias lenne, főleg, ha munkáról van szó. Csak, ha pénzről, arról, hogy valaki neki adjon pénzt. Adjon még pénzt.


De nem csak a bejegyzés és az első csakazolvassa komment között van ellentét. Már a bejegyzés sorain is is vonogathatjuk a szemöldökünk a nagy konkrétum kerülő, közönséges cirkuszi bűvész-mutatványban (amire ez a zseni kényszerül a megélhetésért) ha azt alaposabban szemügyre vesszük:


“És pont ez az, ami a facebookos történetben oly naivul le van tagadva: az esély. Épp az egész nap dolgozóknak van lehetőségük három heteket nem dolgozni és más családokhoz elautókázni.” – tehát: az esély. Az esély. Az értékek felismerésére, a természet szeretetére. Erélyes apák nélkül valóban minden gyermek a hamis értékek, az élvezetek és a szórakozás után fog futni, de főleg egy olyan, a gyermekeit egyedül nevelő anyáé, akinek a szellemi szerkezetében hatványozottak a hedonista téveszmék, tehát bőséges negatív Bika vonásokkal, ösztönökkel, vágyakkal, tévképzetekkel rendelkezik, és képtelen beismerni azt, hogy nem azok az alapvető szükségletei az embernek, ami neki. És hogy eme hedonista és esztétikai barbár (az esztétikát babonásan bálványozó, attól elbódult) nő személyt a lelkiismerete ne kínozza azon már segítettek a pszichológusok, akik úgy vélték, hogy a felelősségérzet felesleges és a hedonista vágyak, a sznob divat-őrület maradhat, majd azzal boldog lesz a páciens. Spirituális szempontból megközelítve az őrült nem más, mint aki felelősségérzetet, lelkiismeretét, tehát normális önkontrollját elvesztette.


Eme kontrollvesztettség persze igazi rabságba vezet: a téves ösztönök szolgája lesz az illető. Így szakadt a mi nyakunkba ez az szabadon ámokfutó mutatványos őrült, hogy neki bizony közönség kell, és írni kell, és állandóan tüntetni azzal, hogy ő mindent jobban tud, hogy mindig az van, amit ő akar, hogy neki van mindenben igaza. Kinyilatkoztathat, bármiről ás bárkiről bármit, mert őrült. El kell neki nézni és meg kell neki bocsátani.


Illetve fel lehet jelenteni. Tény, hogy az ő józan belátására ne számítsunk.


Visszatérve az eredeti témához, hogy ez a drága, mindenkivel fölényeskedő, zsarnoki karakterű őrültnek van-e valami jó tulajdonsága, pontosabban valami üdvös ügye, van-e egy emberies célja (az öncélúságai tengerében)? Legalább természetszerető, illetve -kímélő-e?


Nem. Ő egyedül a saját testi egészségét félti (mint Hitler, aki ezért még vegetáriánus is lett, hiszen ő is Bika szülött volt! :) ). Nem lepődnék meg, ha ennek a különc, egzaltált hölgynek valamilyen rejtélyes betegsége miatt ne lehetne jogosítványa és ezért bölcsködik és fotózkodik a bambuszbiciklijével.


[link]

2014. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

A csakazolvassa blog egy nemzetsorvasztó alattomos törekvés:


csakazolvassa-gerle személyes felelőssége nem veszik el csak azért, mert egy háttérhatalom is pénzeli

Posted on 2014-02-09 Szerző: Joó Violetta

Kozma Szilárd – A szélhámos erdélyi médiásokat mind átveri a művelt budapesti bandita című videó kapcsán:”• Reka Kun – Szuper muvelt? Egesz blogja irodalmi slampossag, pocsolya…nalam mas a muvelt fogalma, mindenesetre! Az eros kozepszintet se uti a nivoja….ja, hogy a blog celja mas, az megint egyeb! Ugyes velemenyformalast, mentalitaskutatast vegeznek rajta, de nem o, hanem tenyleg, a MUVELT! Akik a hatterbol iranyitanak!


Kozma Szilárd – Kedves Réka! Ezek szerint, sajnos nem olvastad a Gerle Éva ellenünk indított rágalomkampányának az egyik főpillérének szánt Petíciójában foglaltak elleni tiltakozásunk jeléül indított Ellen – petíciónk kommentár részében Gerle Évának a saját és a legalább 15 álneve alatt “leadott műsorait”. Mert akkor te is meg lennél győződve a Gerle Éva lexikális – “műveltségének” és az egyenesen elképesztő, egyszerre több témában és több személy nevében rögtönzött, és elképesztően gyorsan megírt szövegírási, sőt: szöveg-gyártási, és mindemellett az adott témakörnek mindig megfelelő, több nyelven is végzett (Még román nyelven is!) szövegidézési képességéről. – Erre értettem én, hogy “szuper-művelt”.

Természetesen, mint szépíró, a blogján és máshol közölt szövegeit, nagyképű szellemeskedéseit, más hőbörgéseit, én sem tartom sem a tartalmi mondanivalójuk alapján, sem az idióta finnyáskodón agresszív stílusa alapján, nem csak irodalmilag, hanem más szempontból sem

értékesnek. Hogy jobban megértsd, tehát a lehető legegyszerűbben magyarázva:

mint metafizikus (spirituális író), sem a funkció nélküli, tehát: öncélú, sem a gonosz funkciókat ellátó költői, vagy írói tehetséget, és még kevésbé a szerintem mindössze lexikális információ-halmozás eredményeként létrejövő “szuper-műveltség” abszolút nem érték az én szememben. Ezt a kifejezést éppen azért használtam ebben a környezetben, hogy azokkal akiknek írtam, jelezzem, hogy attól, amiért ők (Sajnos nagyon sokan, sőt: elképesztőn sokan még!) esetleg meghatódnak attól, hogy valaki művelt, vagy annak előadja magát, még nem jelenti szükségképpen azt, hogy valódi erkölcsi – spirituális értékeket is tartalmaz az emberi (Ez esetben: embertelen és Istentelen!) alapállása, sőt, hogy ez a szuper-műveltség annál veszélyesebb, mivel a sátán szolgálatába van állítva!


Reka Kun – Kedves Kozma Szilárdrd,valoban nem olvastam mindent, en az Eva blogjat olvastam,sajnalom, hogy ram semmilyen hatast nem gyakorolt….a peticiot mas is megfogalmazhatta, semmi garancia, hogy az o muve….kulonben is, informacio ide, muveltseg oda, a LENYEGET soha nem fogja erezni, sem ertekelni, mert nem hozza a genjeiben a kepesseget…ez van! Az egesznek nagyon mesterseges szaga van,en fenntartom, hatterbol volt iranyitva, jol megfontolt okokkal az egesz…..


Kozma Szilárd – Kedves Réka! Ha belőled nem váltottak ki semmiféle hatást, a “Csak az olvassa – én szóltam” c. Gerle Éva féle blogban található (Ha azóta le nem törülte…) szövegek, belőlem a mély undort váltották ki már akkor is, amikor amikor a rólam, a Violáról és a gyermekeinkről szóló undorító hazugságokat és rágalmakat olvastam. Illetve, amikor a családunknak e rágalmak segítségével történő gazdasági tönkretétele tervének az egyes részleteit közölte a budapesti Gonosz Fauszta (Fauszt: aki el adja az ördögnek a lelkét.) És persze, azok az ő Facebook oldalán megjelent aljas intrika szövegek sem emelték mennyekbe a lelki állapotomat, amelyekben ő és a barátnői (meg szintén ő álnevek alatt) arról irkáltak, hogy milyen undorító és ostoba lény vagyok, akit Violának feltétlenül el kell hagynia, lehetőleg minél hamarabb, majd “tudósításokat” is közöltek arról, hogy az unokatestvéreik barátai hol és mikor látták különböző Magyarországi helyiségekben Violát más férfiakkal sétálni és séta közben csókolózni. De persze, a legnagyobb undort azoknak a “tárgyi tényeknek” a közlése váltotta ki a Csakazolvass-án, amelyek elintézett ténykén közölték, hogy: a gyermekeink “féllábbal” (?) máris állami gondozásban vannak, hogy kétségbeejtő anyagi nyomorban élünk, hogy bútorokhoz kötözzük a gyermekeinket és a szájukat felpeckeljük és úgy “idomítjuk”, hogy a saját vallomása szerint is pszichiátriailag fél-hülye Gerle Éva hathatós lépéseket tett máris a Hargita Megyei Gyermekvádelemnél, annak érdekében, hogy a gyermekeinket sürgősen vegyék el tőlünk, hogy én vállalkozói engedély nélkül – feketén – dolgozom, hogy nem részesültem semmiféle asztrológiai képzésben, hanem a fantáziámra hagyatkozva szélhámoskodok, hogy a volt feleségem elmenekült előlem (Miközben a válást az ő hibájából mondták ki, hogy miért azt most nem sorolom!), és még mennyi és mennyi aljas hazugságot nem volt és voltak képesek azon a “siker-blogon” ezek a banditák össze hordani, a Lelkes Villő legkiemelkedőbb csoda-művéig elmenően, ami szerint én rendszeresen ütöm-verem a lányim csiklóját! Nem kell tehát engem senki meggyőzzön ennek a magát feministának nevező, de még a szélsőséges feminizmust is kompromimitáló Gerle Évának és szerelmes barátnői csapatának (Sebtében Kovács Csillát és Lelkes Villőt tudom kiemelni, mert annyi arca és neve van ennek a Sátáni Hidrának, hogy azt képtelenség észben tartani.) az elvetemültségéről. Sőt: még arról sem, hogy ezek a nő-gengszterek tudatos célkitűzéssel tevékenykednek és “akcióznak”, egészen pontosan: arról szól az ők tevékenysége, hogy minél több magyar családot tönkre tegyenek és ennek érdekében a magyar utódokat a világra hozni képes fiatal nőkkel meg utáltassák és meggyűlöltessenek minden férfi nemű személyt – a férfiakat és a férfiasságot általában.

Ami a Gerle Évának a legrafináltabb húzását (Egy Tiltakozó Petíciónak a gazdasági tönkretevési tervének a végrehajtására való felhasználását!) kivédeni hivatott saját Petíciónk szövegének a megírását illeti, itt valamit vagy félre értettél, vagy tévesen fogalmaztál, mivel mi nem vagyunk arra rá szorulva, hogy mások szövegezzenek meg helyettünk ilyen Petíciókat és tudomásom szerint Gerle Éva sem. Annak a “biztos” bizonyítékát viszont, hogy Gerle Éva, mikor a saját nevében töltött fel elképesztő számban, mikor bizonyára korábban írt, saját szépirodalmi igényű verseket, mikor laposra sikerült szatírákat, pamfleteket és gúnyverseket rólunk, amelyeknek a szellemessége kimerült az obszcenitásban, és a trágár kifejezésekben, mikor a magyar- és a világirodalom legismertebb szerzőitől, kiemelkedő verseket és novellákat, regényrészleteket, valamint héber és arab meg orosz nyelvű zsidó-átkokat, káromkodásokat, és végül többnyire székely-csúfoló, de más jellegű vicceket is, a direktben nekünk szóló spontán üzenetek mellett, amelyeket általában Lelkes Villő, Kovács Hajni, valamint a saját álnevei alól: így az Amálka, a Hajnalka, a Kikacagány, a Lujzi, a Molly, a Béla, a Sily, a Silus, az Anus, a Tamás, a Piacpöccs, a ZS, és a H, és persze, a Vendég 1, Vandég 2, 3, 4, stb. nevek alól gúnyolódó szellemeskedő dialógusok formájában adott – adtak elő.

Szóval, a te dolgod, kedves Réka, ha ezeket Peticiónk kommentár-terében zajló, és igen is: széles körű irodalmi műveltséget is, fitogtató – bemutató, steril kulturális tevékenységet nem tulajdonítod Gerle Évának, de én mi Violával, akik alig győztük ezeknek a gomba-szerűen szaporodó – nyilván a mi petíciónknak a nevetségessé tevését szolgáló – szövegeknek a háromnegyedét kitörülni, meg vagyunk győződve arról, hogy ezt mind Gerle Éva művelte le, némi segítséggel persze, az említett fő barátnőitől.


És még egyszer mondom: nem kétlem azt a feltevő – állításodat sem, hogy ezt egy nagyobb szabású terv keretén belül, tették, hiszen nem csak a gyermekeink nevének a megválasztásával fejeztük ki számtalan alkalommal, azt, hogy a magyarság fenn- és megmaradása eszméjének vagyunk a hívei (Magam az Erdélyi Magyar Nemzeti Párt tagja is vagyok), hanem ha áttételesen és nem kimondottan ilyen jellegű célkitűzéssel, akaratlanul is, de ezt szolgálja végül is, az a humánus, nem feltétlenül vallásos értelemben vett spirituális magatartás is, amit a horoszkóp- értelmezéseinknek is az alap-eszméje. Hiszen az által, hogy spirituális tudás- kincsünkhöz tartozik az a gyakorlatból, egészen pontosan: a gyakorló asztrológusi tapasztalatainkból eredő meggyőződés is, hogy felnőtt és egészséges emberek végül is, csakis a tartósan harmonikus szerelmi-párkapcsolati viszonyaikban több gyermekes életkörülményeik és lelki beteljesültség-érzéseik révén lehetnek boldogak, ez ellentmond és szemben áll meredeken annak a magyarság-sorvasztási tervnek, amiről azt olvasni és hallani több helyen is, hogy nem csak az obskúrus Bukaresti Politikai háttér-hatalmi szervezetek titkoz tanácskozásain és “szakemberi” tanulmányaiban dolgoztak ki, de a hasonló Jeruzsálemi fel politikai – vallásos szervezetekben is.

Ezeket a feltételezéseidet és célzásaidat nem tagadtam és nem is tagadom, kedves Réka! De engedd meg nekem, hogy metafizikus – asztrológusként fel hívjam a figyelmedet arra, hogy amennyiben ebbe bele nyugszunk és nem leplezünk le mindenkit személyesen, aki ebben nemzetellenes sátáni játszmában részt vállal (Pl. a Gyergyói “Szabad Gondolat” köré szerveződő misztikus szektát, amelynek az eszméi majdnem száz százalékosan egyeznek a Gerle Éva és csapata által féle vezéreszmékkel, mindössze abban kölönbözve, hogy a Gyergyóiak nem bújhatnak a feminizmus álarca mögé), és meg vonjuk tőlük a személyes felelősséghez való jogukat, illetve nem hozzuk a tudomásukra azt, hogy amennyiben nem bontják fel a sátánnal kötött szerződéseiket és tovább folytatják, azt, amire az Uruk (Uraik) ráveszik, amit ezek az obskúrus szervezetek parancsolnak nekik, bizonyos összegek ellenében, végül olyan elmebetegek és annyira sivár életű boldogtalan emberek lesznek, mint amilyen nyomorult életet kell élnie, jól látható módon Nagy Attila Pulinak, vagy amilyen sivár és boldogtalan és végül is: szürke életet kell folytatnia, minden látszati luxus-csillogása ellen, Gerle Évának.


Reka Kun – Kedves Szilard, felreertes ne legyen, irodalmi szempontbol nincs ram hatassal…szakmai szempontbol nagyon silany a muve! Ja, amit propagal, ugyanugy felhaborit, mint magukat! Viszont nagyon ures lelkivilagu noszemely ez, s a hazugsagait, mocskolkodasait eppen ugy nem birom, mint maguk! ja, en nagyban mas irokkal hasonlitottam ossze, szofordulataira, fogalmazasi kezsegere ertettem, mennyire gyenge….valahogy egy Wass Albert, Szepes Maria, Hamvas Bela utan rendesen teriszonyom van hogy az ovehez hasonlo irasokhoz leereszkedjek….mashoz vagyok szokva! Eva a mocskolkodason, befeketitesen kivul (amitol az en epem is felforr!), az ures mindennapjairol, szortelenitesi szokasairol ir…ne haragudjon, en mar ezekbol tizeneves korban kinottem, s meglep, hogy a “szuperetlemes, intelligens”noszemely ilyesmiket teszen ki a blogjara….


Reka Kun – Az olyan ertekes embereket, mint maguk modszeresen csapdaba csaljak, tudjak, kidolgozzak elore, hogy hol van a tamadhato pont, a maguk eseteben ez a gyermekneveles volt….a maguk szakmaja nagyon egyedi, kulonleges, es azt is tudjak a Hatalmon levok, hogy egy asztrologus, tudasa, kepessege reven sokmindenbe belat, amit ok nem szeretnenek lattatni a kozemberrel….ez szamukra a fajo pont! Lattam, a szakmat is probaljak aljasul lejarattatni, egy reszbol erre megy ki a jatek….mas reszbol meg nem toleraljak a maskepp gondolkodokat, mint maguk, vagy akar en is! nekem is volt afferom hasonlo, liberalis szellemuekkel, es sajanlatos modon latom, egyfe agresszivebbek, egyre jobban akarjak a szemet elveiket emberekre kenyszeriteni! En kivulallokent azt latom, a szalka az o szemukben a maga szakmaja! nem veletlen, hogy Tibetben is a kolostorvezetoket, asztrologusokat brutalisan megkinozzak….vajon miert? mert TUD! Ja, s nem akarjak,hogy ez a tudas terjedjen, sok ember megismerje, felismerje, ez a tudas a kulcs nemcsak a lelki, szellemi, hanem FIZIKAI szabadsag elnyeresehez is! NEm akarjak, hogy maga elterjessze, tovabb adja ezt az ertekes kincset masoknak! A TUDAS HATALOM, esezta sotet oldalt kiszolhalo vezetok is tudjak! Magukat szepen csapdaba keritettek, gyermekneveles cimszo alatt, de NEM EZ A LENYEG! Persze, feljelentik, anyagilag tonkreteszik, de azert, hogy ELHALLGASSON, es NE FOGLALKOZZON ASZTROLOGIAVAL! ES FOKENT NE TANITSON MASOKAT ILYESMIRE! Ja, kepesek a gyerekeket is a gyamhivatallal elvetetni, hogy maga masba fektesse az energiajat, megtorjek, lelkileg, anyagilag!


Reka Kun – Most lehet paranoiasnak tart, de en parhuzamot vonok tobb, a vilagban elofordulo eset kozott….es mi a vegeredmeny? Mind egyforma, mind egyfele kezbol iranyitanak mindent! Modszer, az nem szamit! A Tibetben elofordulo brutalis nepirtas, lamak megkinzasa, meggyilkolasa, a muveszeti oktatas ellehetetlenitese, a torvenytervezet, hogy betiltsak a gyogynovenyek hasznalatat, az oktatas tonkretetele az iskolakban, mind-mind egy helyrol jon! Onnan jott a maguk tonkretetele is! maguk nagyon szem elott voltak, hiszen maga mint elismert asztrologus tevekenykedett, evekig! Ez volt a baj! En valahogy a tobb foldreszen zajlo esemenyeket hasonlitom ossze, es meglepoen hasonlitanak !


Kozma Szilárd – Kedves Réka! Dehogy nézem én önt paranoiásnak, hiszen akkor én is az kellene, hogy legyek! Ön nagyon is reális globális összefüggéseket írt le. Hiszen Gerle Éva – Terminátor ezeket az elején le is írta nyíltan: ti., hogy mi őt megtámadtuk már azelőtt is, hogy róla tudomást szereztünk volna, hogy róla – “róluk” tudtunk volna és, hogy neki és “nekik” véget kell vetniük ennek a “maradi” (tradicionális) életszemléletnek, és főként a szerinte primitív asztrológiázásnak, “amely (szerinte) minden tudományos vizsgálaton megbukott”. Csak annyit akartam mondani, hogy attól, amiért ennek a nyugati típusú materialista – liberális civilizációt behálózó kozmopolita rendszernek az obskúrus háttérhatalmának GÉ eladta a lelkét, és annak az irányítói őt gombnyomogatással éppen “RÁNK KATTINTOTTÁK”, mint ahogy a csipás szemű Sipos Zoltán írta rólunk (Ti. hogy mi kattantunk volna rá Gerlére!), attól még GERELE ÉVÁNAK meg kell, hogy maradjon a személyes felelőssége!


Folytatás:


[link]

2014. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!