Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom 37 évesen még nem...

Párom 37 évesen még nem szeretne gyereket. Essek "véletlenül" teherbe?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és már nagyon szeretnék gyereket, de a párom nem érzi azt, hogy ő is szeretne apa lenni. Nem jár bulizni stb, csak valamiért nem szeretne gyereket.

Arra gondoltam, hogy kész tények elé fogom állítani és akkor már úgysem tud nemet mondani. Vagy mit tegyek? Elhagyni nem akarom!


2014. jan. 8. 17:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez a véletlenül teherbeesés majdnem minden épeszű embernek elhagyási ok, azt jó, ha tudod!
2014. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek nagy felelősség, a legkevesebb, hogy mindkét szülő akarja és szeresse. Nem lesz jó apa, ha rákényszeríted a gyereket.
2014. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%
"úgysem tud nemet mondani". Miért is nem tud? Te nem hallottál olyan nőről akit terhesen hagytak el mert "véletlenül" teherbe esett?
2014. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
97%
Tehát annyira szeretnél egy gyereket, hogy képes lennél hazugságba szülni, és elmarni az apját? Csodás anya leszel.
2014. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
75%

Te ostoba! Mikor jonnek ra a magadfajta "nok", h mar mas vilag van. Ma mar nem lehet egy pasit gyerekkel megfogni. Az is lehet, h csak toled nem akar.

Nagyon remelem, h ez egy kamukerdes.

De mindegy, tobb eszed is lehetne, mert igy vilagit a negro a szadban...:-/

2014. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem jó ha "véletlenül" esel teherbe. Ha szeretitek, megértitek egymást, akkor nem értem, hogy miért nem jöhetne a baba. Párodat kérdezted, hogy egyébként miért nem szeretne?
2014. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem jó ötlet, de már nagyon vágyom egy gyerekre.

Soha nem tudná meg, hogy direkt estem teherbe.

2014. jan. 8. 17:45
 8/66 anonim ***** válasza:
60%
Te biztosan egy sötét szőke nő vagy...minek jöttél össze "öreg" pasival? Keress egy fiatalt, bakker! A szíve joga az, hogy nem akar gyereket és lehet, hogy már van is neki.
2014. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
94%
Ha "véletlenül" egyedül akarsz maradni, akkor csak hajrá.
2014. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%

7: Te nem értesz semmit a szerelemhez. Hogy lehetne már jó viszonyod valakivel, akit átversz és aki elől a hátralévő 80 életévedben titkolni fogsz valamit?

Saját magaddal sem lenne többé jó viszonyod, nemhogy mással!!!

2014. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!