Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom 37 évesen még nem...

Párom 37 évesen még nem szeretne gyereket. Essek "véletlenül" teherbe?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és már nagyon szeretnék gyereket, de a párom nem érzi azt, hogy ő is szeretne apa lenni. Nem jár bulizni stb, csak valamiért nem szeretne gyereket.

Arra gondoltam, hogy kész tények elé fogom állítani és akkor már úgysem tud nemet mondani. Vagy mit tegyek? Elhagyni nem akarom!


2014. jan. 8. 17:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mi a durva benne utolsó, akkor te lennél a szemét alak aki elhagyta a terhes barátnőjét.
2014. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
19%
A gyereket legalább a nő kapja váláskor is, az lenne jó benne.
2014. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
69%
Ja az apa fél fizetésével együtt.
2014. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
92%
És tudjátok, ebben az a borzasztó, hogy mondjuk azt hazudja a párjának, hogy szed fogamzásgátlót, pedig közben leteszi, vagyis a férfi nincs tisztában, hogy nem védekezik, ezáltal terhes lesz a nő és szerencsétlen pasi, aki egyértelműen megmondta, hogy nem akar gyereket, mégis apuka lesz, és otthagyja a nőt, mert ezért aztán tényleg nem lehetne hibáztatni és még a nő elvárná, hogy azért a gyerektartást fizesse...Szegény gyerek, ha tényleg megfogan...:(
2014. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
89%
Miért is lettem lepontozva?? ugyanaz a véleményem mint a többieknek,áhá biztosan a korom komolyabban vennének ha azt írnám elmúltam 30 alatta biztos csak hülye lehet az ember
2014. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
22%

Én nem pontoztalak de szerintem az általánosítás miatt amiért fordított esetben te is háborogsz.

Van hülye 30- 40 évesen is attól még nem általános szerencsére.

Egyéni véleményem meg az, hogy még 25 évesen bőven ráér gyereket nevelni nem hisztizni előadva a nagy halált, mégsem írtam én sem.

2014. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
82%
én nem általánosítottam,hanem írtam,hogy aki 25 év alatt szül azt elhordják mindennek,de aki 25 év felett az már felelősségteljes,és erre írtam,hogy erre itt egy 25 éves aki nagyon úgy tűnik nem felelősségteljes és érett ember
2014. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
38%
Én még sehol nem olvastam, hogy aki 25 felett szül az biztos felelősségteljes ember.
2014. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
80%
kb minden 2. kérdésben ez van ahol fiatal anyukák kérdeznek,vagy válaszolnak,hogy 25 éves kor alatt gyerek az ember éretlen és felelőtlen...
2014. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
89%

Attttya ég! Ilyen létezik?

És olYan is, h a kérdező szerint mindenki hülye és önző, de ő csak babara vágyik.

Kérdező, te mit szólnál, ha ráderoltetnenek egy hasonló kaliberű dolgot?? Te lennél a leginkább felháborodva, hogy higy képzelik!!

Inkább keress olyan férfit, akivel közösek a jövőbeli terveitek.

2014. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!