Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom 37 évesen még nem...

Párom 37 évesen még nem szeretne gyereket. Essek "véletlenül" teherbe?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és már nagyon szeretnék gyereket, de a párom nem érzi azt, hogy ő is szeretne apa lenni. Nem jár bulizni stb, csak valamiért nem szeretne gyereket.

Arra gondoltam, hogy kész tények elé fogom állítani és akkor már úgysem tud nemet mondani. Vagy mit tegyek? Elhagyni nem akarom!


2014. jan. 8. 17:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy ő nem olyan típus aki egy kisbabát el tudna viselni. Az is igaz, hogy a húgán kívül nem volt pici baba a családjában. Gondolom ezért is nem tudja milyen nagy öröm egy kisbaba.
2014. jan. 8. 17:48
 12/66 anonim ***** válasza:
100%
Miòta vagytok együtt?
2014. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%
És a gyerek lelkibeteggé nőne fel, mert az apjának csak púp volt a hátán.
2014. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:

Már lassan három éve együtt vagyunk. Biztos, hogy nincs gyereke és én vagyok az első tartós kapcsolata is.

Szeret engem és tudom, ha lenne egy gyerekünk akkor nem hagyna el.

2014. jan. 8. 17:52
 15/66 anonim ***** válasza:
100%

Ne, mert jól el fog hagyni, amit majd meg is érdemelsz, de a gyerek ott lesz és a gyerek semmiképp sem érdemli meg, hogy szingli anya nevelje...


A párod nem hazudott, elmondta, hogy nem akar gyereket. Ha te akarsz, akkor keress mást, aki szintén akar, és ne vágd át!

2014. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
67%
11: Tehát NEVELNI nem akarja? Vagy együtt lakni vele? Mit ért elviselés alatt?
2014. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
61%
Az is lehet, hogy akar gyereket, de nem tőled...
2014. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindenki akar gyereket, és nem mindenki gyönyörködik a kisbabákban. Engem is inkább idegesítenek nő létemre. Nem valószínű, hogy az egész napos gyereksírások és éjszakai virrasztások majd megszerettetik vele az eleve nem kívánt gyereket.
2014. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
77%
Ha egyedülálló anya akarsz lenni, akkor hajrá...
2014. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
87%

Szakítsatok és lépj tovább!

Hiába vagytok meg jól, hiába szeretitek egymást, egyértelmű, hogy a közös céljaitok, a jövőre való terveitek nem egyeznek. Te akarsz gyereket, ő meg nem. Azáltal, hogy te nem vállalsz gyereket, pedig szeretnél, mert ő nem akar, ugyanannyira ártotok a kapcsolatnak, mint ahogyan te is ártanál azzal, hogy direkt teherbe esel az ő tudta és beleegyezése nélkül. Mert lehet hogy megvalósulna az, hogy anya legyél, viszont a gyerekvállalás én azt gondolom, hogy közös döntés legyen, amennyiben nem az, hanem az egyik fél önhatalmúlag dönt erről, akkor semmi oka csodálkozni, ha egyedülálló anyuka lesz.

Üljetek le, beszéljétek meg, mond, hogy te nagyon szeretnél, vágysz rá és esetleg kérdezd meg, mitől fél, hogy azt hogyan tudnátok megoldani, de ha akkor sem akar, akkor nincs keresnivalótok egymás mellett!

Akkor neked egy olyan ember mellett van a helyed, aki szintén szeretne családot, neki meg egy olyan ember mellett, aki meg nem akar.

Csak saját magaddal tolsz ki akkor is, ha vele maradsz, mert nem leszel boldog és akkor is, ha a tudtán kívül teherbe esel, mert ő meg fogja magát és lelép.

Akkor már inkább jobb a békesség és a közös megegyezés.

2014. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!