Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom 37 évesen még nem...

Párom 37 évesen még nem szeretne gyereket. Essek "véletlenül" teherbe?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és már nagyon szeretnék gyereket, de a párom nem érzi azt, hogy ő is szeretne apa lenni. Nem jár bulizni stb, csak valamiért nem szeretne gyereket.

Arra gondoltam, hogy kész tények elé fogom állítani és akkor már úgysem tud nemet mondani. Vagy mit tegyek? Elhagyni nem akarom!


2014. jan. 8. 17:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Milyen jogon nevezel te engem butának te bunkó?
2014. jan. 8. 18:22
 42/66 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező! Azért nevezett butának az általad lebunkózott (de valójában csak őszinte) válaszadó, mert az vagy. Normális nőnek ilyen nem fordul meg a fejében.


28N

2014. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 Je Veux ***** válasza:
96%
Én igazából szeretem ezeket a kérdéseket. Mindig olyan jót mulatok. :)
2014. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, kb 5 oldalon keresztül írja neked mki, hogy mekkora gusztustalan dologra készülsz, de te csak fújod a magadét. Ha ezt nem fogod fel, akkor tényleg ostoba vagy. Aztán ha teherbe vágatod magad és egyedül maradsz csak úgy "véletlenül", akkor majd jössz ide sírni, hogy elhagytak, miből fogsz megélni a gyerekkel.. nő létemre szégyellem magam helyetted is...
2014. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
79%

Te nem akarsz "öreg" anyuka lenni, de szerinted ő akar "öreg" apuka lenni?

37 évesen ha eddig nem volt gyereke, akkor ezután sem nagyon fog megváltozni a véleménye.

2014. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg sötét vagy, mint az éjszaka. Amíg így gondolkodol, jobb is, ha nem lesz még gyereked, ilyen hozzáállással, hogy mostazonnalakarom.
2014. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha beletörődsz,hogy ha eddig nem akart gyereket,ezek után sem fog,pláne nem 37 évesen.

Ha te szeretnél babát,akkor keress mást!

2014. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
76%
De jó, hogy nőnek születtem.
2014. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
74%
25 éves vagy,te jó ég.Hogy mondják,hogy aki 25 alatt szül az éretlen,meg felelőtlen és buta. Aztán tessék itt egy 25 éves elvileg érett,értelmes felnőtt nő aki át akarja vágni a párját ahelyett,hogy megbeszélnék,kompromisszumot kötnének,esetleg elválnának útjaik ha a két fél teljesen mást akar.Ezzel semmi jót nem érsz el.Az ember nem vágja át akit szeret,nem hazudik neki,hanem őszinte,és kész kompromisszumokra.Mit csinálsz ha elhagy? Akkor majd sírsz,hogy a gonosz párod elhagyott terhesen.Egy gyerek két ember döntése,önzőség és gerinctelenség lenne ha "véletlen" becsúszna egy gyerek.24L
2014. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
62%
Ha én férfi lennék, és ezt csinálnák velem, élvezettel szakítanék.
2014. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!