Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom 37 évesen még nem...

Párom 37 évesen még nem szeretne gyereket. Essek "véletlenül" teherbe?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és már nagyon szeretnék gyereket, de a párom nem érzi azt, hogy ő is szeretne apa lenni. Nem jár bulizni stb, csak valamiért nem szeretne gyereket.

Arra gondoltam, hogy kész tények elé fogom állítani és akkor már úgysem tud nemet mondani. Vagy mit tegyek? Elhagyni nem akarom!


2014. jan. 8. 17:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, remélem nem ismétlek.

"Véletlenül" teherbe esni eléggé öngól jellegű dolog, ha ő nem akarja, akkor ezt tiszteletben kell tartani, de meg kell vele beszélni, hogy te szeretnél gyereket, tehát ha ez nála nem fog megváltozni 1-2 éven belül, akkor ti nem egy felé haladtok, nincs közös jövőtök, kár lenne egymás idejét húzni. És ezt neked is be kell látni, akkor is, ha most szerelmes vagy. Velem 25 évesen szakított az exem, amikor fülig szerelmes voltam és azt hittem ő az igazi, de ma már nagyon hálás vagyok neki, hogy szakított, amikor úgy látta, hogy nem egy felé haladunk, így tovább tudtam lépni, megtaláltam a tényleg igazi páromat, 29 évesen összeházasodtunk, és most 30 évesen várjuk a közös babánkat. Tapasztalatból mondom, nem érdemes tovább húzni, ha nincs közös jövőtök.

2014. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
63%

Nnnna, a Kérdező elég szépen lepontozta azokat, akik szerint ez egy aljas dolog. :D Ez azt hiszem, mindent elmond.


28N

2014. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%

abban bízol, hogy evés közben jön meg az étvágy, mi? :)

ha már ott lesz a gyerek, a párod is boldog lesz, és örül, hogy apa lett...

DE

ne várd, hogy ásó-kapa-nagyharang lesz a kapcsolatotok, mert ahol így gondolkozik valaki, ahol a párjával valakinek így kell manipulálnia, ott nem fog működni a dolog.


egyszerűen mond meg, te akarsz gyereket, ha ő nem, akkor nincs közös jövőtök! és nem ám ígéretet szeretnél, te még idén szeretnél a projektbe belevágni.


ugyanis ha megvan a gyerek, és ő még mindig nem akar apa lenni, akkor lehet, hogy egyedül maradsz ezzel az egésszel, talán még egyedülálló kisbabás anyuka is lehetsz.


fejezd inkább ki neki, hogy mit érzel, mit szeretnél.

2014. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
56%

Javaslom minden férfinak, aki 100%-osan biztos benne, hogy nem szeretne a jövőben gyereket, az "ivartalanítsa" magát! :) Az a biztos ilyen hazug boszorkányok mellett.

Oh, Kérdező, bocs leboszorkányoztalak, de ugye nem tévedek, és a helyzet az, hogy te valójában nem mondtad még a párodnak, hogy te viszont akarsz gyereket? Csak szépen meghúzod magad mellette, azzal áltatva, hogy te sem akarsz, vagy még jó sokáig nem akarsz. Így van? Nem kell válaszolni, elég, ha magadba nézel, magadnak válaszolsz.

Ha meg a kezdetektől tudtára adtad a párodnak, hogy te igenis szeretnél gyereket, akkor valóban bocs, és visszaszívva a hazug boszorkány! Ez esetben a párod hülye, hogy még nem lépett le. Igazán pedig csak akkor válik szamárrá, ha rákényszerítesz majd egy gyereket. Hogy is mondjam, vállalnia kell, ha nem is marad aztán veletek, gyerektartás muszáj lesz, és meg is érdemli, ha annyira nagyon megbízott benned loty.ban.

De a leendő gyereketeket nagyon sajnálom...

2014. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 Weilheim válasza:
79%
NNa? Mi lett? Felcsináltattad magad, te agyament?
2014. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Ne tedd!!! Mert elhagy, vagy ha nem is hagy ott, de egyáltalán nem fogja úgy kivenni a részét a gyerek nevelésből, mintha tervezett baba lett volna.
2014. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!