Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet manapság...

Szerintetek lehet manapság boldog egy gyerek egy szerény anyagi körülmények között élő családba?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkoztam, hogy a mai el anyagiasodott világba lehet-e boldog úgy egy gyerek hogy szerény körülmények között élnek. Ha például egy kiegyensúlyozott szerető családi légkörben nő fel a gyerek. Mi ha szegények nem is voltunk, de az osztálytársaim családja szinte kivétel nélkül mindig is sokkal többet engedhettek meg maguknak mint mi. Kiegyensúlyozott családi légkörről nem igazán tudok beszélni, mert édesanyám nagyon szeret minket, és erő felett próbálta mindig oda tenni magát, de apám elég sokszor egy p*öcs. Szóval egy olyan világban ahol az iskolába a gyerekek arról áradoznak hogy ki milyen új Iphone-t, Ipadot laptopot meg kiskutyafarkát kapott, lehet boldog egy olyan gyerek akik szerény anyagi körülmények között lévő családban él? Szerintem nem igazán... De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.
2015. máj. 15. 12:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

" Ha hónapokig-évekig

rettegsz, hogy mi lesz a számlákkal,

mi lesz a lakással, akkor bírd ki

hangos szó nélkül, akkor mondd,

hogy a pénz nem számít."


Nem tudom ez milyen. Ez kb a minek szül a nyomorba kategoria. Szerencsere sose éltem át, nem is szeretném.


Amirol én beszeltem az ennél jobb, tehát villanyszámla és kaja miatt nem kell aggódni de ps4, xbox, iphone, csili-vili csaladi ház, jobb auto, repülős nyaralas, sítábor nem fér bele. Ebben a helyzetben nem gondolom, hogy bármi baja lesz a gyereknek.



Szoval ez azert két külön kategoria! A kérdező is azt irta, hogy nem voltak szegények csak a környezetében másnak több luxus jutott.

2015. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem nyomorba szültem. Olyan váratlan dolog következett be, amit nem kívánok neked, még akkor se, ha így nem érted meg soha, hogy vannak dolgok, amiket nem mi irányítunk. Azért esetleg gondolkodni enélkül is megtanulhattál volna már, mielőtt megnyilvánulsz.
2015. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Köszi tudok gondolkodni. Ne személyeskedj!
2015. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja verébnek...
2015. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!