Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság miért bámulnak az...

Manapság miért bámulnak az emberek ha fiatalon két gyerekkel jelensz meg valahol?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és két gyerekem van az egyik 17 hónapos a másik egy hónapos. Már nagyon idegesítő, hogy akárhol megjelenünk a férjemmel és két gyerekkel mindenhol bámulnak és mintha lenéznének minket,mert fiatal szülők vagyunk. Mi osztrák magyarok vagyunk mind a ketten a férjemmel Bécsben születtünk és eddig ott éltünk , ott nem igazán néztek meg az emberek, mert elég sokan vállalnak fiatalon gyereket ahogy észrevettem.Most költöztünk át Magyarországra egy pár évre amíg én itthon vagyok a gyerekekkel, azért mert a férjem a magyar határhoz közel kapott egy jó álláslehetőséget és amúgy nagyon tetszik Magyarország, csak ez az egyetlen dolog ami elég kellemetlen.
2016. máj. 26. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Azért bámulnak meg mert kis korkülönbségel születek a gyerekek.korod nincs rád írva .engem is megkérdeztek néztek ,mert kicsinek fiaim ugy hasonlitotak egymásra mint 2 tojás .pedig 1,5 év van köztük .
2016. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%
Senki nem titulált cigányak, olvasd el még egyszer és aztán pampogj -.-
2016. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük! 24 éves,18-nak kinéző kétgyerekes anyuka vagyok. a határ mellett élünk mi is,itt mindenki bámul mindenkit... én már teljesen megszoktam,hogy ekkora szenzáció egyeseknek az,ha két picivel sétálok :D szerintem azon gondolkodnak,hogy az enyéim vagy csak a kistesóim... :D abból már kinőttem,hogy érdekeljen mások véleménye! ha nagyon megbámulnak,kedvesen mosolygok és hangosan köszönök,ettől igazán zavarba szoktak jönni ;) :D
2016. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi az, hogy ezt kellene inkább bámulni, kérdező??? Ezek szerint pontosan azt kapod, amit megérdemelsz, mert ugyanolyan vagy, mint akik téged bámulnak meg, ugyanolyan előítéletes. Te fiatalon szültél, van aki meg később, dolgozd fel.
2016. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom,engem nem szoktak megnezni,bar meg egyenlore egy gyerekkel setalgatok! 16honapos a lanyom,a kovetkezovel most vagyok 6hetes... De a magyarok amugy is ilyenek! Mindenben a hibat nezik es azt,hogy mibe lehet belekotni! Ha 21evesen gyereked van az a gaz,de ha 25evesen meg nincs,akkor az! Meg eszrevenni is folosleges az ilyen embereket!

Bar en is 21vagyok es igaz,hogy csak egy erettsegivel rendelkezem (de ennek nem a gyerek az oka,hanem az akkori anyagi helyzetem nem engedte,hogy fosulizzak.erettsegi utan azonnal munkat kellett keresnem) a ferjemmel szeretjuk egymast,nagyon boldogok vagyunk,kimagasloan jo fizetest kap,mind a ketten koran szerettunk volna gyerekeket,szoval akkor miert is ne?

2016. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Akkor is megbámulnak ha 1 gyerekkel,vagy pocakkal látnak.

26 éves vagyok, első fiam 5 éves, a másodikkal 32 hetes vagyok. tegyük hozzá 18-19nél nem szoktak többnek nézni.Már kisfiamnál megkaptam,hogy egy 15 éves csitrinek minek gyerek,most is kapok néhány ítélkező,lenéző pillantást,pláne mikor végig mérnek a pocimmal. Párom 25 éves szintén nagyon fiatal és még inkább fiatalnak néz ki, de tisztességesen dolgozunk, gyerek mellett befejeztük a főiskolát,mindamellett dolgoztunk,saját háztartásunk van lakásunk,autónk,minden önerőből,és szépen haladunk felfelé. Sajna Magyarországon az emberek híresek a pesszimista,irigykedő,lenéző,ítélkező,rosszindulatú mentalitásról. Ne foglalkozz velük,Ti boldogok vagytok, szeretitek egymást az a lényeg. Én sem nézek le senkit aki anyukámmal egy idős,de még csak ovis a gyereke,mert mindenki egyéni döntése hogyan él,mikor vállal,nem vállal gyereket.

2016. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem beképzelitek, hogy mindenki veletek foglalkozik. Közben abszolút senkit nem érdekel:)
2016. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
#15vagyok! Miert is kellett lepontozni a sajat velemenyem es meglatasomert?
2016. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Azért amiért én is, kedves 15. válaszadó! :-) igaz, engem 0-ra értékeltek, pedig semmi rosszat, sértőt nem írtam senkire!


Van ez így... :-)


Üdv: a 4 gyermekes :-)

2016. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
63%
Itt mindenkit lepontoznak .
2016. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!