Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság miért bámulnak az...

Manapság miért bámulnak az emberek ha fiatalon két gyerekkel jelensz meg valahol?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és két gyerekem van az egyik 17 hónapos a másik egy hónapos. Már nagyon idegesítő, hogy akárhol megjelenünk a férjemmel és két gyerekkel mindenhol bámulnak és mintha lenéznének minket,mert fiatal szülők vagyunk. Mi osztrák magyarok vagyunk mind a ketten a férjemmel Bécsben születtünk és eddig ott éltünk , ott nem igazán néztek meg az emberek, mert elég sokan vállalnak fiatalon gyereket ahogy észrevettem.Most költöztünk át Magyarországra egy pár évre amíg én itthon vagyok a gyerekekkel, azért mert a férjem a magyar határhoz közel kapott egy jó álláslehetőséget és amúgy nagyon tetszik Magyarország, csak ez az egyetlen dolog ami elég kellemetlen.
2016. máj. 26. 17:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
bizony..a sok intelligens ember,bár mit várunk ezen az oldalon...
2016. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Es az is lehet, hogy irigységbol bamulnak az emberek... Nekem úgy adatott meg, hogy 42 voltam mire teherbe estem, sokszor irigykedve néztem a fiatal szülőket. A védőnő egyébként azt mondta, hogy manapság nagyon ritka a húszas éveiben járó kismama, akit gondoz. Ezért is nezhetnek furán rád az emberek!
2016. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!