Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért csúfolják a 10 éves...

Miért csúfolják a 10 éves kisfiamat az iskolában azért, mert ő legóval szeret játszani?

Figyelt kérdés
A legtöbb gyerek már okostelefonnal, tablettel játszik, de az én gyerekem nem szereti ezeket a dolgokat, nem is vettem neki és nem is áll szándékomban.

2016. dec. 22. 18:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%

Igen, én is büszke lennék rá valószínűleg, ha a gyerekem olyan lesz majd, hogy a sok kütyümániás között ő még képes hagyományos játékokkal, neadjisten, a természetben is lefoglalni magát. Ez miért is ciki vagy káros? Meg 7 évesen telefon, te észnèl vagy? Egy 7 éves normál esetben még írni-olvasni sem tud, mégis mi a túróért kellene neki és miért érné hátrány, ha alsós korában a pötyögés meg marslakórobbantgatás meg tököm tudja mi helyett inkább sportol, mozog, fogócskázik, bújócskázik stb.? Elég szomorú lesz, ha a következő generáció a fogócska szóra már csak nagy szemekkel fog nézni vagy ha majd a kislányok néptánclépéseket is a diznihejcegnő alkalmazással fognak tanulni.

Egyébként azt egy szóval sem írta a kérdező továbbra se , hogy a fia soha nem próbálhatta ki ezeket a dolgokat. Csakhogy ő nem vett neki, de ettől még más nem biztos, hogy nem adta oda neki soha megmutatni.

2016. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szegény. :( Világéletemben imádtam LEGO-zni, az utolsó dobozt a 14. szülinapomra kaptam nagy könyörgés után, mert a szüleim már azt mondták, ennyi idősen nem vesznek többet. Onnantól a nálam 6 évvel fiatalabb húgommal "rendeltem" az ő szülinapjára/névnapjára a LEGO-kat, mert ő is szeretett játszani. Így mindketten jól jártunk. Nálunk is a suliban ment a cikizés miatta, gyerekesnek tartottak. Ettől függetlenül még most is leülnék játszani így 20 éves fejjel. Szerencsére a párom (lassan 4 éves kapcsolat) is nagy LEGO rajongó, úgyhogy mellette nem ciki. Gyakran megyünk be a játékboltba kézenfogva, és arról beszélünk, mennyit fogunk venni, ha saját házunk lesz (külön LEGO szobával), na meg a saját gyerekeinknek. Sajnálom, hogy a mai világban az ilyen idős gyerekek is a telefon nyomkodják, de mivel nem vagyok szülő, megoldást nem nagyon tudok. :/
2016. dec. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mert csúfolni akarják. Ez sajnos ilyen egyszerű. Nincs baj a fiaddal, a Lego szuper játék. Ha a többiek is ilyenekkel játszottak volna eleget, most nem lenne probléma.
2017. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

12 éves vagyok és szeretek legózni és van telefonom.De azon nem sokat szoktam járni inkább a könyvekhez vonzódom,de azért az már zavar ha az osztálytársaim cikiznek miatta.Az meg még jobban hogy a 8 éves gyereknek iPhone 6-ja van.

MINEK????

2017. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!