Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamaszok szülei, magára...

Kiskamaszok szülei, magára hagynátok a lányotok, ha nem akar zuhanyozni és fogat mosni?

Figyelt kérdés

Így is 3, de van, hogy 4 naponta lehet csak "rávenni", hogy elmenjen zuhanyozni a 12 éves lány, fogmosást pedig mindig elsumákolja, van, hogy 5-6 napig nem . Ámbár én nem vagyok a szülője, anyám mindig megszenvedi ezeket az estéket, amikor el kell küldeni zuhanyozni. Mivel a lány 90 kiló, sajnos szétveri anyámat, harapja, rúgja, köpköd. Panelban lakunk és sikít, visít (most is), és az ajtót csapkodja, mint egy őrült (most is), szomszédok már szerintem megőrülnek tőlünk, ámbár még soha nem szóltak, csak a felső szomszéd nyilvánítja ki szeretetét a padló rúgásával.

Anyám kezdi feladni. Magára kéne hagyni, hagy ne zuhanyozzon és ne mosson fogat? Húgom soha nem fog megváltozni, sőt ennél csak rosszabb lesz, anyám nem hajlandó elvinni szakemberhez, inkább szenved vele vagy ráhagyná.



2022. márc. 28. 21:42
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
38%
Martinnal nem stimmel valami. Most őszintén, ki meddig tűrne, ha a seggfej tesója kamerával állna a háta mögött, mikor békésen ül a gép előtt?
2022. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
96%
Martin szerintem laurát a pszichiátriára kéne vinni
2022. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
90 kiló lett a hugi Martin? Nem úgy volt, hogy elköltözöl otthonról?
2022. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Nincs miből.
2022. ápr. 3. 20:41
 25/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom az előzményeket, de ehhez kevés lesz a pszichológus vagy a családsegítő.

Pszichiáter tudná érdemben kezelni. Nálam is történt hasonló, mármint a személyi higiénia totál elhanyagolása, nem a dühkitörések vagy kiabálások :D Azóta sem tudom hogy hogy nem kaptam el semmit akkoriban, 3-4 hetes fürdéskimaradás után. Súlyos depresszióval diagnosztizáltak, kaptam orvosi segítséget, és lekopogom hogy aránylag normál felnőtt lett belőlem, és sokat javult mind az életminőségem mind a személyes higiéniám.

2022. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Miért ne mutathatnád meg a videókat? Mutasd csak meg, aztán emeljék ki a lányt, anyád úgysem kezelteti... Te meg nyáron lépj le tőlük egy életre!
2022. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

szia Martin! hagyd rá. ő lesz büdös, neki mennek tönkre a fogai,nem neked.


amúgy nem úgy volt, hogy elköltözöl?

2022. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
ja látom,nincs miből. haver sincs?
2022. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Nincs, mindenki utál engem.
2022. máj. 8. 18:27
 30/40 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem, miért ne mutathatnád meg a videókat. Jobb lenne szegény lánynak távol anyádtól. Sajnálom őt. Azt sem hiszem, hogy mindenki utál téged.
2022. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!