Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamaszok szülei, magára...

Kiskamaszok szülei, magára hagynátok a lányotok, ha nem akar zuhanyozni és fogat mosni?

Figyelt kérdés

Így is 3, de van, hogy 4 naponta lehet csak "rávenni", hogy elmenjen zuhanyozni a 12 éves lány, fogmosást pedig mindig elsumákolja, van, hogy 5-6 napig nem . Ámbár én nem vagyok a szülője, anyám mindig megszenvedi ezeket az estéket, amikor el kell küldeni zuhanyozni. Mivel a lány 90 kiló, sajnos szétveri anyámat, harapja, rúgja, köpköd. Panelban lakunk és sikít, visít (most is), és az ajtót csapkodja, mint egy őrült (most is), szomszédok már szerintem megőrülnek tőlünk, ámbár még soha nem szóltak, csak a felső szomszéd nyilvánítja ki szeretetét a padló rúgásával.

Anyám kezdi feladni. Magára kéne hagyni, hagy ne zuhanyozzon és ne mosson fogat? Húgom soha nem fog megváltozni, sőt ennél csak rosszabb lesz, anyám nem hajlandó elvinni szakemberhez, inkább szenved vele vagy ráhagyná.



2022. márc. 28. 21:42
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Azóta megkérdeztem tőlük, hogy érdekli-e őket a videók, de azt mondták, hogy nem kérnek belőle. Hát, nem sokan maradtak akik nem könyveltek még el egy elmebeteg idiótának.
2022. máj. 8. 18:51
 32/40 anonim ***** válasza:
A szakemberek mondták ezt? 😮😨
2022. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
A GYK, Reddit felhasználói és való életbeli ismerőseim.
2022. máj. 8. 19:17
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Redditen pedig normálisabbak szoktak lenni az emberek... Szerintem ha nyáron kijutsz külföldre, utána felejtsd el a családod, kezdj teljesen új életet! Felejtsd el az idegbeteg, alkalmatlan anyádat és az ápolatlan, pszichózisos húgodat!
2022. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Jó lenne, de most kaptam vissza, hogy lehet mégse mehetek, mert túl basic skilljeim vannak, nem elég külföldi szakmai gyakorlatra.
2022. máj. 8. 19:50
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Uh... De akárhogy is lesz, lépj le onnan minél hamarabb! Már így is túl sokat voltál velük, barátokra pedig bármikor szert tehetsz, de minimum ismertségre rajtuk kívül.
2022. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
láttam pár régi videódat Martin, egyáltalán nem utállak
2022. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Én sem! Sőt, csodálom, hogy bírod idegekkel...
2022. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2022. máj. 9. 00:15
 40/40 anonim ***** válasza:
Kitartást Martin! Komolyan írom, hogy nagyon szurkolok, hogy az életed jobbra forduljon! 🙂
2022. máj. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!