Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamaszok szülei, magára...

Kiskamaszok szülei, magára hagynátok a lányotok, ha nem akar zuhanyozni és fogat mosni?

Figyelt kérdés

Így is 3, de van, hogy 4 naponta lehet csak "rávenni", hogy elmenjen zuhanyozni a 12 éves lány, fogmosást pedig mindig elsumákolja, van, hogy 5-6 napig nem . Ámbár én nem vagyok a szülője, anyám mindig megszenvedi ezeket az estéket, amikor el kell küldeni zuhanyozni. Mivel a lány 90 kiló, sajnos szétveri anyámat, harapja, rúgja, köpköd. Panelban lakunk és sikít, visít (most is), és az ajtót csapkodja, mint egy őrült (most is), szomszédok már szerintem megőrülnek tőlünk, ámbár még soha nem szóltak, csak a felső szomszéd nyilvánítja ki szeretetét a padló rúgásával.

Anyám kezdi feladni. Magára kéne hagyni, hagy ne zuhanyozzon és ne mosson fogat? Húgom soha nem fog megváltozni, sőt ennél csak rosszabb lesz, anyám nem hajlandó elvinni szakemberhez, inkább szenved vele vagy ráhagyná.



2022. márc. 28. 21:42
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Nem látták 9, mert anyám nem engedi megmutatni a videókat nekik, mert akkor elkönyvelnek minket hibbantnak és akkor még a végén Laurát elveszik a családból.

10: Pszichológushoz eddig is járt havi 1 alkalommal, de a családi dolgokról nem beszélnek, mert anyám nem engedi. Csak a sulis és szociális dolgokról beszélhetnek Laurával.

Amúgy én is ezen gondolkodtam, hogy ha hagyná akkor legalább bullyznák az osztálytársai és akkor majd magától fog elmenni. Bár a múltheti családkonzultáción elég durva bullyk derültek ki, már így is azzal bántják, hogy miatta lett öngyilkos a matektanárjuk, stb.. Úgyhogy vannak itt durva dolgok.

2022. márc. 28. 22:23
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
De akkor min esett le az álluk konkrétan?
2022. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Videókat nem mutattam, de elmeséltem mindent, hogy anyámat veri, egész napos üvöltözés, kínszenvedés otthon lenni, mindenki utál a környezetünkben minket, egész álló nap egymás lelkileg kicsinálása, stb.
2022. márc. 28. 22:32
 14/40 anonim ***** válasza:
98%

Szia Martin!

En megmutatnam amúgy a videókat, max beviszik a diliházba hat na 🤷‍♀️

Amúgy önts nyakon 1 pohár szappanos vízzel, hátha észbe kap. Évek ota olvasom a sztorid, meg válaszolok, es egyre jobban félek attól hogy a hugod gyilkos lesz, vagy pszichopata. Vagy mind2.

2022. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
58%
Jajj mar megint te. Kezd unalmas lenni.
2022. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
98%

Figyelj, azokat akiket kiemelnek egy családból, esetleg intézetbe teszik, nem szórakozásbólt csinálják, hanem mert szükséges. 3 hét múlva mutasd meg a videókat a családsegítőnek és ha rendes pszichológiai kezelés után (amibe anyád nem szól bele hogy mit mondhat Laura és mit nem) is úgy gondolják hogy a gyereknek kezelés kell, azt el kell fogadni.


Nekem erős a gyanúm hogy ez nem csupán neveletlenség vagy kamaszodás, elkényeztetettség, hanem pszichés betegség, amit kezelni kell. Sok sikert!

2022. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
98%

Az anyja helyében rég orvoshoz vittem volna Pszichiátriai eset

Fel hogy kiemelik a családból? Rég ki kellett volna mindenkinek az lenne a legjobb

2022. márc. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
30%

9, igen, kár, hogy a műsorok mindig abból állnak, hogy ez a debil bátyja kiprovokálja a hisztit.

Én azt láttam, mikor a kiscsaj békésen elvan a fürdőben, ez a marha 10 percig áll bekapcsolt telefonnal az ajtó előtt, annyira várja, hogy végre valami fel tudjon venni róla...

2022. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
90%

Szia Martin!

Pont a napokban gondoltam rád és itt is vagy. Látom a helyzet változatlan.

2022. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

#16-17: elég egyértelműen valami defekt van a csaj agyában. És kéne egy pszcih. szakvélemény, minimum...


de továbbra sem értem, hogy az iskolában (ami állítólag versenyistálló) hogyan tud jól teljesíteni.

Valami azért nem teljesen kerek Martin sztorijaiban....

2022. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!