Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 évesen elengednétek így a...

12 évesen elengednétek így a rokonokhoz?

Figyelt kérdés

A lányom rokonai az ország másik felében laknak. Régebben vagy elvittem, vagy eljöttek érte Pestre. Most nálunk is, náluk is kicsi baba van, nem annyira opció a 3,5 órás autózás. Főleg oda/vissza az már 7 óra.

Most az a verzió van, hogy Pestre felvinnénk, az innen durván 50 perc. És ott feltenni a vonatra. (Innen is megy vonat, de át kell menni másik állomásra, hogy átszálljon Pesten. Azért ahhoz bőven kicsi.)

Viszont ha feltennénk az odafelé menő vonatra, ott meg kimennének érte, az működhet? El mernétek így engedni egyedül?


2023. jún. 24. 05:49
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
24%
Csak a kifogások mennek. Felülsz vele a vonatra, otthon hagyod a nem túl pici babát, leszállsz vele az állomáson ott várni fognak benneteket. Te pedig hazajössz a következő járattal.
2023. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
36%
Jesszusom, 12 én már egyedül utaztam 220kmt,mobilom se volt, mikor megérkeztem a nagymamámhoz, az utcai fülkéből hívtam anyukámat. Szóval én elengedném, ha nem teljesen életképtelen a gyerek.
2023. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
27%
igen, elengedném, olyan helyre üljön, ahol vannak idősebb asszonyok, vagy ahol többen ülnek, így biztos nem lesz gond, mert valaki megvédi, ha esetleg támadás érné. Esetleg kalauznak szólni, figyeljen rá, mert egyedül utazik a gyerek
2023. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
23%
Én nem engedném, attól hogy lett másik gyerekem, még a nagyért is felelősséggel tartozom.
2023. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!