Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Komolyan én reagálom túl?

Komolyan én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Amikor én kamasz voltam, kb mindent tiltottak a szüleim. Pintosabban anyám és nevelőapám, apukám meghalt.

Suli után irány haza tanulni, hazimunkát csinálni.

Már végzős középsulis voltam, tehát 17-8 éves, mikor elmehettem a barátaimmal bulizni. De utolsó busszal (22:40) haza kellett mennem. Nem aludhattam sehol. 19-20 voltam már, mikor első buszig voltam elemgedve. Akkor lehetett először pasim is.

30 éves vagyok.


Most a hugom 15éves. Iszik, cigizik, minden hétvégén buli. Mar ezzel sem értek egyet.

Tegnap láttuk a városban. A város közepén egy falatnyi bikinifelsőben, épp takarta a már nőies melleit. Mellette forrónaci, így vonult 5 fiú tarsaságában. Cigivel, borosüveggel a kezében. Mint egy hivatásos, komolyan. Én nagyon kiakadtam.

Egyből hívtam anyám, tudja-e, hogy a hugom így sétállgat a városban? Annyi volt a válasz, hát megy siófokra bulizni.15évesen bakker.

Mondom anyámnak és ha valaki megerőszakolja?! Ilyen öltözetben ne csodálkozzon. Hát ott a barátja, majd megvédi. (A barátja 17éves, vaságyastól 40kg).


Most én vagyok a család hülyéje, mert ezt meg mertem jegyezni, mert a mai világban teljesen elfogadott viselkedés ez.


Komolyan velem van a baj?


2023. júl. 1. 11:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
82%

6os, és sokra megy vele ha mellé ütnek és ketté esik:-D


Én még egy csonti pasit se láttam aki normálisan meg tudta volna védeni magát, mert hiába tud viszonylag nagy súlyt emelni, ha a közelharcban béna.

2023. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
68%

11.

Ez is igaz

De hiába szuper karatés meg kungfus a gyenge 15 éves fiú ha 2 szekrényméretű kigyúrt kondissal kerül szembe

2023. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
79%

Ok, az ő dolga. Nyilván rakott hogy téged túlzottan féltett, itt túlzott engedékeny, de az ő dolga.


Off

Ha egy nő meztelenül mászkál az utcán se lesz senki feljogositva az erőszakra,

2023. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
54%

Elöször is, a Balatonnál az emberek többsége fürdöruhában mászkál, nem hiszem, hogy pont a húgod fog feltünni bikinifelsöben.

Másodszor az tipikus öskori felfogás, hogy majd a barátja megvédi a nöt, ez már régóta nem müködik, meg értelmes nö nem is erre számít.

Harmadszor rettentö irigy vagy arra, hogy a húgodnak jól telik a nyara, te meg besavanyodottan hisztizel emiatt.

Az meg végképp a legalja a gondolatmenetednek, hogy ha valaki lazábban öltözik, azt jogosan eröszakolja meg bárki is.

2023. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
56%

Süt az írásodból, hogy

1, még 30 évesen se szakadtál le anyádékról. Csak papíron vagy felnőtt, de érzelmileg nem tudtál leválni és még mindig a gyerekkori sértettség tombol benned.

2, ezért vagy féltékeny is, hogy neki "mindent lehet", téged meg túlzottan fogtak.

3, a rosszindulat is süt belőled, annak örülnél a legjobban, ha "megjárná" a húgod. Megerőszakolnák...stb. Undorító.

Pszichológust javaslok!

2023. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
42%

12es, ezt azért cáfolnám, 17 évesen,l ányként, 5 év Aikido-s múlttal földre vittem egy nagyarcú kondiszökevényt a Szigeten pár éve :-D Meg se tudott nyikkanni.


Kérdező, próbálj meg nem foglalkozni vele, hamarosan rájönnek mennyire elszúrták a húgoddal

2023. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
45%

Hát ez van. Azért az is durva, hogy te mennyire anyuci szoknyája mellett nőttél fel. 19 évesen én elköltöztem otthonról, nem a még bulizni kéredzkedtem.

Nyilván látják a szüleid, hogy ahogy téged fogtak az nem jó. A húgoddal lehet már átestek a ló túloldalára, de őszintén szólva szerintem egy bulizó 15 éves még mindig normálisabb jelenség mint egy első buszig elnengedett felnőtt nő. Ne spicliskedj, mert azzal csak megutaltatod magad vele.

2023. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Anyámat rühellem, mertelcseszték az egész gyerekkorom. Ez tény.

Nem siófokon a varosban lattam, hanem ahol lakunk a belvarosban, ez meg annyira nem megszokott.

30 vagyok, annyinak is érzem magam köszi. Hidd el, nekem is volt időm bulizni, miután 20évesen leléptem otthonról, pint ez a szigor miatt.


Jartam pszichologushoz, köszi. Nem csak ezek miatt, hanem nem mehyek bele mélyebben miket nem kaptam gyerekkoromban....


De ezek szerint nem gáz egy 15évesnek ribit csinálnia magából. Ez lett volna a kérdésem.

2023. júl. 1. 15:59
 19/39 anonim ***** válasza:
39%

A húgod helyében szájon is vágnálak, amiért rögtön áldozathibáztatsz.


Idióta vagy, nem is kicsit, ráadásul a pasit is lenézed.

2023. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
63%

"De ezek szerint nem gáz egy 15évesnek ribit csinálnia magából."


Fogalomzavarban szenvedsz.

Attól hogy nem "illedően" öltözik, még nem lesz ribi.

2023. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!