Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Komolyan én reagálom túl?

Komolyan én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Amikor én kamasz voltam, kb mindent tiltottak a szüleim. Pintosabban anyám és nevelőapám, apukám meghalt.

Suli után irány haza tanulni, hazimunkát csinálni.

Már végzős középsulis voltam, tehát 17-8 éves, mikor elmehettem a barátaimmal bulizni. De utolsó busszal (22:40) haza kellett mennem. Nem aludhattam sehol. 19-20 voltam már, mikor első buszig voltam elemgedve. Akkor lehetett először pasim is.

30 éves vagyok.


Most a hugom 15éves. Iszik, cigizik, minden hétvégén buli. Mar ezzel sem értek egyet.

Tegnap láttuk a városban. A város közepén egy falatnyi bikinifelsőben, épp takarta a már nőies melleit. Mellette forrónaci, így vonult 5 fiú tarsaságában. Cigivel, borosüveggel a kezében. Mint egy hivatásos, komolyan. Én nagyon kiakadtam.

Egyből hívtam anyám, tudja-e, hogy a hugom így sétállgat a városban? Annyi volt a válasz, hát megy siófokra bulizni.15évesen bakker.

Mondom anyámnak és ha valaki megerőszakolja?! Ilyen öltözetben ne csodálkozzon. Hát ott a barátja, majd megvédi. (A barátja 17éves, vaságyastól 40kg).


Most én vagyok a család hülyéje, mert ezt meg mertem jegyezni, mert a mai világban teljesen elfogadott viselkedés ez.


Komolyan velem van a baj?


2023. júl. 1. 11:24
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Ja. Attól, hogy a varosban félmeztelenül maszkál ittasan, 5sracnak riszalva magát, na az nem az. Valóban.


Áldozathibáztatás 🤣 most ez lesz itt az új szöveg?


De köszönöm a válaszokat, anyámon kívül az egész rokonság ki van rá akadva, nem csak én hanem mamánk is látta így, na azt meg nem tette zsebre.

2023. júl. 1. 16:06
 22/39 anonim ***** válasza:
45%
A kérdezőnek igaza van. Azért tartanak ott a mai fiatalok, ahol, mert hagyják a szüleik, hogy így viselkedjenek. Ez minden, csak nem tiszteletre méltó. Én is voltam fiatal, most is csak 29 vagyok, szórakoztunk, buliztunk, de soha nem voltunk bebaszva az utcán és soha nem volt kint a picsánk.
2023. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
45%
Jaj de kárörvendő vagy. Ennyi erővel ne csodalkozz ha valaki pofán ver, mert más dolgába ütöd az orrodat. A logikád alapján megérdemled.
2023. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, nem tehetsz semmit. Majd rájönnek ha jobb esetbe csak terhes lesz egy egyéjszakástól, rosszabb esetben megerőszakolják.


De akkor se kell majd sajnálni megérdemli.

2023. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
29%

Fogalomzavarban szenvedsz.


Attól hogy nem "illedően" öltözik, még nem lesz ribi.


Ahha és gondolom épp a Bibliából idézgetett az 5 szent életű fiúnak akikkel épp a templom felé tartott igaz?

2023. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem a válaszolók nagy részét. Tényleg támogatni kell egy 15 (!) éves lányt abban, hogy igyon és cigizzen? A Kérdező tényleg kicsit irigynek tűnik, de ettől még nem hiszem, hogy egy ennyi idős lánynál normális dolog lenne, hogy minden hétvégén iszik. Ettől telne jól valakinek a nyara? És nem, buliban sem kötelező berúgni, sőt, 0 alkohollal is jól tudja érezni magát egy egészséges ember. Az öltözködése szerintem nem lényeges, a cigi sem a világ vége, ha nem lesz függő és le tud majd szokni róla pár év múlva, mikor rájön, hogy erre semmi szükség. A pia viszont nagyon veszélyes ennyi idősen, egyrészt pont az ilyen emberekből lesznek a fiatal felnőtt alkoholisták, másrészt tényleg előfordulhat, hogy egy beteg gyökér kihasználja, hogy többet ivott a kelleténél.
2023. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
57%
Attól,hogy bikiniben vokt meg nem ri.ngyó.A penész viragokat ugyanugy dugják,meg a magukat szentnek mutató asszonyokat is.A szüleid ugyanugy leszarják,mint teged,csak már nincs kedvük vele foglalkozni valószínüleg.Semmi olyat nem csinált,mint amit mások ne csinaltak volna.És az erőszakhoz nem kell kirakni semmit.Az se volt normalis,hogy te sose lázadtal.
2023. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
44%
27es, normális lányok nem öltöznek prostinak, főleg nem gyerekként(igen, a 15 még gyerek)
2023. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
31%
A 15 éves nem gyerek,mindegy,hogy fiú vagy lány.Van aki teljesen illendően öltözködik,mégis több f..aszt fogott egy hét alatt,mint én egész életemben.Ismerek olyan lányt is,aki 18 evesen férjhez ment,csak a ferje dugta.Mégis egy rosszindulatú dög,aki másoknak árt,és csak azért ment a ferjéhez,mert pénzes.Az nem rak ki semmit,gyorsan le is fialt,de szemrebbenés nélkül tenne tönkre másokat.És a legjobb az egészben,hogy gyerekekkel foglalkozik.Szerinted egy ilyen nő különb,mint a kérdező huga?A kérdezőnek rosdz gyerekkora volt.A szülei miatt nem volt élete.De attól még ő se jobb,mint a huga.Majd kibulizza magát,lenyugszik.
2023. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
83%
15 év testvérek között az elég sok, biztosan van kivétel, de szerintem a szüleid elfáradtak a gyereknevelésben, és már nem akarják korlátozni. A húgod valószínűleg lázad méghozzá a legrosszabb módon. Sajnos nem tudsz tenni semmit, csak várnod kell ,hogy észhez térjen. Bár szerintem sem normális 15 évesen a cigi alkohol és a fiúk, de hiába próbálnál vele beszélni, nem érnél célt vele. Szerintem éldd az életedet kedves kérdező, és hagyd hogy majd az idő megoldja.
2023. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!