Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Bő két hetet velünk lesz a...

Bő két hetet velünk lesz a férjem nagylánya, program javaslatokat keresek. Hogyan oldódjon a hangulat?

Figyelt kérdés

Jó a viszony köztünk,kedvel engem a leányzó, aki már 17 éves.

(a férjemmel van egy 8 éves közös gyermekünk, lány, akivel amúgy most szintén nem játszik, ezt is elfogadom. Néha valami közös programba bele lehet vinni, de előre sosem az jön be, amit gondolnék, hogy sikere lesz. )

Amúgy Várja h jöjjön, de a tavalyi nagyon kényszeretettre sikerült. Az apja az első 4 nap dolgozik, csak késő délután jön haza.


Viszont hiába nincs gond, mióta kamasz, méteres hangulat szakadék van köztünk, mintha másik személy lenne, nehéz vele. Agyon csapja a hangulatot a semmi nem jó arckifejezéseivel, befeszülünk a nap során mindannyian. Amúgy rendszeresen van itt, bármikor jöhet, de csak pár órára néz be, mióta nem kislány, nem akar sok időt maradni. Más azért hogy most 2 hetet együtt leszünk, amiből nyaralás csak a 2. Hét lesz.


Értem hogy kamasz, de "elfelejtett" nevetni, nincs meg a régi humora, és zavarja hogy másnak jó kedve van. Biztos én is ilyen voltam, de más most felnőtt szülőként kezelni.


Jó lenne olvasni, más ezeket hogy oldja meg. :)


2023. júl. 10. 11:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kávézás vagy iszogatás, akár intézhetnéd, hogy csak az apjával is lehessen
2023. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként - de már felnőttként is - úgy voltam vele, hagyjanak békén.


Nem antiszociális, hanem introvertált vagyok, és sokkal szívesebben olvasok, sütök, főzök, stb, mint ide-oda mászkáljak, főleg a 35 fokos melegben.


Nem, köszi :) És már rég nem kamasz hanem 30+ nő vagyok.

2023. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem nagyon gáz, hogy apuka nem tudja megoldani, hogy otthon legyen, mert nem a te feladatod más gyerekét gondozgatni - ha 7 ha 17.
2023. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj pozitívan állni hozzá. Meg egy 17 éves már nem kiskamasz, majdnem felnőtt. Próbálhatnál vele valami csajos programot is.
2023. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

22 szívemből szólsz.

Én családi nyaraláson vagyok, de jobb szeretnék otthon lenni és olvasni és kipróbálni valami új kaját, valami hűsítő salátát...

Kérdésre válaszolva: nem irigyellek. Egy 8evesnek és egy 17 évesnek kellene olyan programot keresni amit mind a ketten élveznek?!

Az viszont jó ötlet hogy szervezz egy apa-lanya mozit kettejüknek, hátha van valami megbeszélni valójuk. Akár otthon akár moziba.

2023. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!