Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lanyom evekig konyorgot...

Kamasz lanyom evekig konyorgott testverert. Nem akartunk a ferjemmel. Most ugy alakult 42 vagyok a lanyom :14. Kiborult. Most hallani se akar testverrol! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi szeretnenk, de felek , hogy ellenseges lesz a kicsivel. 7 hetes vagyok, semmi problema nincs a terhesseggel. A lanyom aggaszt. El vagyok keseredve. Adjatok tanacsot! Lehetnek jo testverek ?

#Kesei testver
2023. júl. 11. 23:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%

Nem a lányodnak szülsz testvért, hanem magadnak még egy gyereket.

Ha nem fogod ingyen bébiszitternek, takarítónőnek használni a lányod, akkor igen, lehetnek jó testvérek.

2023. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
17%
Neveld meg a kamasz lányod - azután majd rendbe jönnek a dolgok!
2023. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Kétesélyes. Vagy megszereti, vagy nem. Lehet, hogy soha nem fogadja el.
2023. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Nem neki kell örülni, nem az ő gyereke. Ti örültök, más kérdés nincs. Ne passzold rá, és szeretni fogja.
2023. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
62%

Nem egy kiskutyáról van szó, hanem a ti (te és a férjed) gyereketekről.

Majd megbékél a gondolattal. Bár fel nem foghatom, hogy lehet ilyen egy 15 éves. Lányom 15 éves, az öccse 2,5, 1 hét múlva születik q következő. Mindkettőnek velünk együtt örült.

2023. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%
Kérdezd meg, hogy miért nem örül. Mitől fél? Lehetnek jogos aggodalmai, amin azért segít, ha megbeszélitek. De lehet olyan is, ami alaptalan, azokat el tudod oszlatni.
2023. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%

Lehet attól fel hogy ingyen csősz lesz, éjszaka nincs alvás, raakadod sózni...

Uljetek le, és beszéljétek át mi aggasztja.

Ez a TI gyereketek lesz, és nem az övé.

2023. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
41%
Abban az életkorban van, amikor a szexualitás fokozottan kényes témaként merül fel, most már tudja, mit csináltak a szülei ahhoz, hogy testvére legyen. Pár évvel ezelőtt ezzel még nem volt tisztában, most már igen. Ilyenkor dőlnek le a gyerekben a korábbi falak, amikor a szülei test nélküli személyek voltak, most meg hirtelen szembesül a valósággal. Majd túl lesz rajta.
2023. júl. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesznek ők igazából nagyon semmilyen viszonyban, pár év és a lányod kirepül, a kicsi onnantól egyke lesz gyakorlatilag. A húgommal ugyanez volt. Nem igazán van közöttünk kapcsolat.
2023. júl. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
17%

Aha.. Bátyám 13 volt mikor én szulettem. Neki 18 evesen mar gyereke szuletett. Mégis a gyerekkoromban os teljes értékű szereplő volt, utána is, most pedig 15 éve él külföldön,inden nao beszélünk és kb legjobb bizalmasai vagyunk egymásnak

Ennyit a semmi kapcsolat nwm leszeől.

Egyébként a kisasszonynak ha tetszik ha nem, testvere lesz. Igenis örülni kel és segíteni az edesanyjanak mindenben. Regen a gyerekek egymasra vigyaztak meg egymást nevelték nem a szuleiknek ugattak, hogy ingyen bébiszitter meg stb. Nevetséges.

2023. júl. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!