Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lanyom evekig konyorgot...

Kamasz lanyom evekig konyorgott testverert. Nem akartunk a ferjemmel. Most ugy alakult 42 vagyok a lanyom :14. Kiborult. Most hallani se akar testverrol! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi szeretnenk, de felek , hogy ellenseges lesz a kicsivel. 7 hetes vagyok, semmi problema nincs a terhesseggel. A lanyom aggaszt. El vagyok keseredve. Adjatok tanacsot! Lehetnek jo testverek ?

#Kesei testver
2023. júl. 11. 23:24
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert leszel egyszer 60 éves és megtudod…

Ahogy ilyen korú kolléganőm mondta, igen Ő is sportol, öltözködik, modern felfogású, de nem szülne még egyszer 40 évesen. A 20 éves egyetemista fiához még annyi türelem kell és támogatás (nem feltétlen anyagi) amihez már neki semmi energiája.

A másik, nem fogja megélni, hogy unokája legyen.

2023. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
2023. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!