Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitől lesz egy kamasz "elkénye...

Mitől lesz egy kamasz "elkényeztetett"? Mikor illetnek valakit ezzel a jelzővel?

Figyelt kérdés

Rám mondta valaki és mikor rákérdeztem, hogy miért, semmit nem mondott... Csak hogy gondolkozzak el.


Tudom, hogy jól élünk, de azért nem gondolom, hogy az "elviselhetetlenül elkényeztetett" kategóriába tartoznék.


2017. jan. 13. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%
Nem kell körmöshöz járni
2017. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

A körmösös dologban igazad van. (Attól függetlenül, hogy szerinem idétlen a műköröm, főleg gimis kislányokon.) Te rendesne megjelentél az előre leegyeztetett időpontban, nehogymár te legyél az, aki a f*s.z..fej és akinek miattuk át kell szervezni az életét.


A matekos dolognál egyszerűbb lett volna átmenni másik iskolába, a tesis pedig nonszensz...

Ez már valóban a kis popsid kinyalásának túlzásba vitele..

2017. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%

A munka világában milyen kifogásokkal akarsz majd kibújni a munkavégzésből?


Nem mész be a dolgozni, csakhogy új frizurát vágass?

Nem végzed el a feladataid, mert nincs kedved hozzá?

Szerinted ki tartana meg egy ilyen mindenre finnyás lányt?

2017. jan. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
7%
Nem látom értelmét a körmösnek.
2017. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Sokan azt gondolják ha drága cuccai vannak. Szerintem nem.

Szerintem előbb lesz elkényeztetett gyerek abból akinek minden olcsó baromságot megvesznek mint az akivel megbeszélik hogy "figyelj, megveszem neked az ájfónt meg a converse cipőt HA a felét te állod". Az elkényeztetedd gyerek nem érti a dolgok értékét, neki megszokott hogy bármit megkap ha kéri vagy ha eleget hisztizik. Emylik gyerek tudja hogy az életben nem jár minden ezüsttálcán hanem meg kell érte dolgozni de úgy elérheti, az egy életre nevelt gyerek.

2017. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Olvasva a többit, szerintem itt sokan nem tudják hogyha diszkalkuliás vagy nem egyel kevesebb tárgyból kell érettségizned hanem a matek helyett mégegyet kell választanod.

A szalagavatósnál meg.... engem őszintén szólva felhúzna hogyha valamit jó előre elintézek, főleg olyat amire nem mondhatom hogy "hát jó akkor majd másnap" és utolsó pillanatban más lustasága miatt kell átszerveznem az egészet. Jó persze anyáznék de ez van, vagy végülis egy próbát ki lehet hagyni, lehet azt csinálnám hogy bocsi, nekem ez már x hete le van szervezve, nem tudom átrakni, nem miattam kell reggel próbálni, majd bepótolom amit akkor vettek.

2017. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16 itt arról van szó, hogy a kérdező nem akar egy tanár miatt matekozni, nem pedig arról, hogy valóban diszkalkuliás.
2017. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 attól hogy nem akar a tanárral matekozni ugyanúgy fel van mentve és ugyanúgy más tárgyból kell érettségiznie amivel lehet jól megszivatja magát.
2017. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

De azért van felmentve, mert luta/életképtelen átmenin másik iskolába, nem azért mert BETEG...

Amúgy értem amit mondasz, hogy rosszabbul is járhatna, csak nem ez a tapasztalat, mert egy közp matek kicsit nehezebb mint a pl. az ilyen alibitárgyak (társ.ismeret, etika stb.)

2017. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem halnál bele heti pár tesiórába
2017. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!