Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitől lesz egy kamasz "elkénye...

Mitől lesz egy kamasz "elkényeztetett"? Mikor illetnek valakit ezzel a jelzővel?

Figyelt kérdés

Rám mondta valaki és mikor rákérdeztem, hogy miért, semmit nem mondott... Csak hogy gondolkozzak el.


Tudom, hogy jól élünk, de azért nem gondolom, hogy az "elviselhetetlenül elkényeztetett" kategóriába tartoznék.


2017. jan. 13. 12:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Most nem igazán tudom mit pattogtok ezen. Én 7.-es vagyok és nekem is matekból felmentésem van. Be kell járni órákra ott kell lenni de semmilyen osztályzatot nem kapok abból a tantárgyból, és továbbtanuláshoz se kérik. (pl felvételin gimibe magyar pontot duplázzák matek hiányában). Nem valami bonyolúlt procedúra bárki elvégezheti. Be kell nyújtani a kérvényt, majd egy szakember elbeszélget szülővel, lánnyal külön, felméri a lány tudását igyekezetét, pszichológushoz is elküldik, és ha minden okos egyetért, akkor mentik fel ezalól.
2017. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!