Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik életükben nem vitték a...

Akik életükben nem vitték a gyereket mekibe (helyettesítsd be bármilyen gyorskajára) azoktól kérdezem: ha mondjuk elmentek valahova, és tovább maradtok vagy nem akartok hazamenni kajálni, akkor mivel etetitek a gyereket?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 13:44
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
68%

#9 Pont mint az apámék. Strandra is szalámis szendvicset vittünk, nagy szó volt ha kaptunk jégkrémet.

Még nyaralni is úgy mentünk, hogy egy hétre előre lefagyasztotta kajákat, úgy mint: előre bepanírozott rántott hús, rántott gomba fasírt, aztán anyámnak abból állt a nyaralás minden délelőtt, hogy ugyanúgy főzött, mint otthon. De láttuk, hogy a többi család ette az üdülőbe hozatott heti menüt, amik jól is néztek ki, de anyámék megmagyarázták,hogy mi azt nem ennék meg, mert válogatósak vagyunk, közben nagy sz*rt, csak ezen spóroltak. De nekünk úgy adták elő, mintha a többi anya lusta lenne.

2023. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Kifőzde szerű ètkezde..otthoni pèksüti vagy vásàrolt..

Vagy rendes étterem.


Bem vagyok ellene, az egyik gyerekem nem eszi meg..

Én sem kedveleme

2023. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
67%

Gyümölcsöt, kekszet, szendvicset.

Attól is függ, mekkora a gyerek.

Mekibe sose vinném őket.

2023. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a hamburgert... Így könnyű volt kihagyni 😁

Gyerekeim is csak a csirke nuggets-et eszik meg.

De eszünk sült krumplit, hot-dogot, gyrost, palacsintát,gofrit, lángost, kürtős kalácsot 😁


Lehet ezek se jobbak 🤔


Vinni: szendvics, pékáru, gyümölcs, keksz...

2023. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
77%

"mert neki van valami beteges fóbiája, ha olyan ételre kell költeni, amit nem otthon csinált, mert hogy dRáGa"


Ez mitől fóbia? Valóban drágább a kész, mint a hazi. Ha valaki nem engedheti meg, akkor nem engedheti meg...

2023. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
88%

" nyaralni is úgy mentünk, hogy egy hétre előre lefagyasztotta kajákat, úgy mint: előre "


Az fel se merült benned, hogy nem szórakozásból csinált ezt?


Mi is így jártunk nyaralni, de volt annyi eszem, hogy felfogjam, ez volt az ára, hogy egyáltalán elmehettünk valahova.

Vittük a tetőcsomagtartón a kertben termelt zöldséget...stb. és mentünk a vállalati üdülőbe, ahol közös fürdőszoba, takonyha...stb.

Nyilván szívesebben ettem volna étteremben, meg sajnáltam anyukámat, hogy erről szólt neki a nyaralás (minket zavart a vízbe, ne segítsünk), ő is kreálta hozzá az ideológiát, de a valóság: erre volt pénzünk.

A spórolásnak köszönhetően azért sok helyre eljutottunk, de örülök, hogy nekem nem így kell mennem.

2023. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 harebell ***** válasza:
100%
#7 értem, csak nem mindegy, kinek mi fér bele és mi nem, mi számít gyorskajának, készkajának. Perec, szendvics, melegszendvics, péksüti, lángos, főtt kukorica, gyros, kifőzdés menük, levesező stb - ha ez valakinek mind egy kalapba tartozik és MINDEN ilyesmit kerülni szeretne, akkor igen, gondolom, készül valamivel. Én úgy látom, ki mennyire szigorú szabályokat követ (akár maga által szabott, akár ételérzékenység miatt), annál inkább hozzászokik, hogy van nála neki megfelelő kaja és nem arra épít, hogy majd bekap valamit. Aki elvi okokból nem akar mekizni, az jó eséllyel nem fogja egyszer csak ott találni magát úgy egy programon vagy kiránduláson, hogy nem tud mit enni.
2023. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

"hogy spontán ott maradunk a bölcsi után kirándulni…"


El nem tudom képzelni, hogy milyen kirándulás fér bele még bölcsi után egy éppen uzsonnáztatott gyerekkel, de na:

Nem vagyok ugyan "bigott mekiellenes". Csak annyira, hogy nem a kedvencem és ezerszer inkább választok mást, de:

Ahol van meki, ott 100 %, hogy akad minőségibb kajálda, ami ugyan fastfood, de nem junkfood. Nem ugyanaz.

Vagy bolt, ahol ugyancsak lehet kapni valami totyogó kompatibilsebb ételt, ha nem készül valaki.

2023. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
83%

#16


De, tudom, hogy nem jókedvükből. Szintén céges üdülő volt.

Amúgy talán ha nem láncdohányosok mindketten, megengedhették volna. Egyébként is egy üdülős menza nem olyan költség, mint az étterem. Én úgy vagyok vele, ha nyaralok, az legyen nyaralás. Lehet hálátlannak nevezni, meg hogy más ennek is örült volna, de nekem nem volt élmény minden évben tök ugyanoda menni nyaralni. A vége felé már nem is akartam menni, de muszáj volt. Pedig maradhattam volna, nagymamám addig a házunknál volt, mert voltak állatok.

2023. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan mi 2-3 havonta mekizünk (tervezetten, ha már nagyon régóta vágynak) de ennél többször van, hogy nem otthon eszünk.

Kedvenc opcióm: Interspar -> grillcsirke, imádjuk. Eszünk hozzá dobozos salátát, rizst vagy szintén sparos kenyér félét (nem ugrik be a neve de sokmagvas, hosszúkás és 350 grammos)

Ha mi viszünk mert kirándulunk az általában fasirt, rántott húsos szendvics, ezeket megesszük hidegen is zöldséggel.

Étterem vagy még többször kifőzde.


Volt a másik kérdés a pizzáról, nekem a férjem imád pizzát sütni és ezért nem rendelünk pizzát.


Egyébként a férjem utálja a gyorskajákat mert nem lakik jól vele, nekünk ez nem McDonalds ellenes dolog tényleg. Csak azért válaszoltam, mert tényleg elég sok opció van gyorskaján kívül is, amit lehet enni hirtelen.

2023. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!