Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik életükben nem vitték a...

Akik életükben nem vitték a gyereket mekibe (helyettesítsd be bármilyen gyorskajára) azoktól kérdezem: ha mondjuk elmentek valahova, és tovább maradtok vagy nem akartok hazamenni kajálni, akkor mivel etetitek a gyereket?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 13:44
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

“ El nem tudom képzelni, hogy milyen kirándulás fér bele még bölcsi után egy éppen uzsonnáztatott gyerekkel, de na”


Segítek, Érden jár bölcsibe és átmegyünk pl Kamaraerdőbe sétálni, bringázni. Ott legtöbbször 6-fél7 között végzünk. Fél4 körül uzsonnáznak. Az én lányom ennyi idő alatt éhes lesz, pláne ha futkos, mozog. Nem azt mondom, hogy mekibe járunk, de nálam nincs ilyen zéró tolerancia mint egy-két embernél.

Igazából arra voltam kíváncsi, hogy a van e nekik valami tényleg egészségesebb alternatívájuk, de a péksüti max olcsóbb de nem egészségesebb vagy másképp egészségtelen. A legtöbb kajálós helyen ugyanúgy pl fagyasztott sült krumplit sütnek ki, az ugyanaz. Még egyszer, nem a neki mellett vagyok, de kíváncsi lennék az egészséges alternatívákra

2023. máj. 31. 16:06
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Mi járunk mekibe, de mìg kicsi volt a gyerekem, addig minden ,,szemèt" ètel tiltólistàs volt. Vittem szendvicset, darabolt gyümölcsöt. Boltban vettünk sós pèkàrut, gyümölcsöt, ha nem pakoltam eleget.
2023. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Viszünk szendvicset vagy valami kisebb nasit (köztes étkezésre pl. kesudiót szoktam valami gyümölccsel, banánt, almát, egy joghurtot stb.), és ha úgy alakul, hogy főétkezés idejére ott ragadunk valahol, akkor giroszos/egyéb étterem.
2023. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
93%

"Ott legtöbbször 6-fél7 között végzünk. Fél4 körül uzsonnáznak."


És haza se mentek, hogy addig ne bírná ki?

Egyébként: gyros. A legegészségesebb fast food kategória vagy grillcsirke. Bár vacsorára jellemzően mi nem eszünk főttet. Ha teljes napra mozdulunk ki, akkor szoktunk éttermezni. Félnapra házi pogácsa, gyümölcs, zöldség, gyümölcsszelet.

2023. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
89%

Mi étteremben eszünk mindig. A lányom autista, nem eszik meg semmilyen gyorskaját.

Múltkor sétáltunk a belvárosban (Nyíregyháza) éhes lett. Pont ott volt a Meki,mondom menjünk be. Nem volt rá hajlandó.

Pékségbe vittem végül,kapott egy sajtos perecet ...

Nehéz őket etetni néha

2023. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok.

A kérdést elolvasva én kirándulásra asszociáltam. Szóval ha messzebb megyünk,étteremben eszünk mindig. Rendesen leves,második. Ezt szereti.


Otthon meg pékség általában. Az bejön neki.

2023. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
81%
A gyorsétterem helyett normális étterembe megyünk.
2023. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Egy normál étterem 1,5 órás program.

Nem erre vagyok kíváncsi, mert ha tehetjük mi is oda ülünk be. Illetve az se mindegy, hogy egy normál étterembe beülni csak egy 3 tagú családnak 10-15 ezer. Én a gyors, egészséges, nem gyorskajás alternatívára vagyok kíváncsi.

2023. máj. 31. 19:42
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk felénk van saláta bár is.
2023. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Salátabár, elírtam.
2023. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!