Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik életükben nem vitték a...

Akik életükben nem vitték a gyereket mekibe (helyettesítsd be bármilyen gyorskajára) azoktól kérdezem: ha mondjuk elmentek valahova, és tovább maradtok vagy nem akartok hazamenni kajálni, akkor mivel etetitek a gyereket?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 13:44
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
84%

"Én a gyors, egészséges, nem gyorskajás alternatívára vagyok kíváncsi"

Bolt. Szívesen.

2023. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Péksütire meg kekszre gondolsz?
2023. máj. 31. 21:34
 33/49 anonim ***** válasza:
68%
Mer a Meki olcsóbb? Néha néha oké, Meki. De inkább viszek szendvicset.
2023. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Boltban lehet venni gyümölcsöt, joghurtot, tèsztasalàtàt, van zsömle, felvàgott, kockasajt, egyes helyeken csirkefalatok szószban, előre kèszített szendvics (nem mindenhol)
2023. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

10-15 ezernél olcsóbb. Az 500 Ft-os péksütinél természetesen drágább. Viszont a péksüti ugyanúgy vacak kaja.

Nekem ebből az jött le, hogy a többség szidja a mekis jellegű kajákat, de sokkal egészségesebb alternatívát majdhogynem senki nem mondott.

2023. máj. 31. 21:55
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Salátabárral mi a gond? Ott jó kis ételek vannak.. Illetve otthonról vinni is opció.
2023. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 harebell ***** válasza:
100%
De, kérdező, sok alternatíva elhangzott. Az, hogy a "bolt" neked ezen a ponton annyit jelent, hogy "péksüti, keksz", vagy hogy az étterem szerinted feltétlenül másfél órás program, az már csúsztatás. A gyorskaja sem feltétlenül junk food. Értem, hogy mit mondasz, nem kell démonizálni a mekit és társait, de akkor is van alternatíva. (Amúgy pont Érden és a Kamaraerdőn is van más lehetőség.)
2023. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcs, pláne így tavasszal-nyáron, joghurt, zabkeksz, szendvics zöldséggel, mandula, dió, stb. Nem hiszem, hogy nincs egy bolt sem a közelben, azért ott lehet találni ezt-azt. Vagy viszel magaddal dobozban otthonról.
2023. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Látom nem ment át, hogy mi a kérdés lényege. Nem az a kérdés, hogy mivel etessem a gyerekemet, hogy ne a mekibe menjünk. Erre tudom a választ - max péládnak hoztam az esetünket. A boltnál is továbbterjed a gondolkodásom mint péksüti, keksz - csak kíváncsi voltam, hogy aki annyit böffent oda, magas lóról, hogy "bolt. szívesen" - az mire gondolt?

A legtöbb kérdésnél azt látom, hogy az emberek leírják, hogy soha be nem tennék a lábukat a mekibe, még végszükség esetén sem. De közben meg nem látom azt a sok egészséges alternatívát, amit ők helyette adnak. Démonizálják, elmondják, hogy szemét meg műanyag meg blablabla, közben meg amit adnak az se feltétlen sokkal jobb. Jönnek a mekis kaják nulla tápértékével, közben meg írtak itt péksütit, lángost, kürtőskalácsot.

Amit egyedül normálisnak gondolok az a magvak-gyümölcs kombó, ha gyorsan kell valami. A grillcsirke - már ha van a környéken - szintén jó lehet, amit írt valaki, de ahhoz meg kell valami szénhidrát is azért.


De mindegy is. Csak kíváncsi voltam, hogy jól gondolom-e, amit gondolok.

2023. jún. 1. 00:55
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a banán az aduász, vagy más gyümölcs. Ezen kívül jöhet a zabos keksz is, ha éppen van sütve/fagyasztóban vagy a szendvics stb.
2023. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!