Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok a gyerekkel ovi...

Mit csináltok a gyerekkel ovi után?

Figyelt kérdés

Hiába élünk a fővárosban, nem tudok programokat kitalálni. Jóformán már próbáltunk, láttunk mindent. 5 éves gyerekem itthon szokott jatszani bent vagy az udvaron, vagy játszóterezünk, kicsit "kirándulunk", biciklizünk. Amikor az apukája hazaér, próbálunk minőségi időt eltölteni hármasban, de olyan kevés az idő, és akkor is mindig ugyanazokat csináljuk. Beszélgetünk, könyvet olvasunk, rajzolunk stb... Olyan egyhangú, sivár, unalmas az egész.

Ti miket csináltok a gyerekkel?


ápr. 11. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok.Az lemaradt,hogy itt falun nagyon sok a program.Játszóra mennek,állatokat néznek,sétálnak,udvaron tornáznak stb.Nyilván mi is megyünk,szeretünk is kirándulni,de hétvégén.Akkor programoztunk többet,amíg nem volt ovis.
ápr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
Nalunk tavasztol oszig az udvaron vannak, enni meg aludni jarunk be. Homokozo,maszoka csuzda hinta, roller, de a 4 vees fiam a bogarakkal is jatszik, lufit fuj, buborekot, kretaval rajzol,vagy motorozik,illetve jatek szerelo ladaval szerel.
ápr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Max a játszóra megyünk ki, esetleg fagyizni, biciklizni, vagy átnézünk a mamájukhoz. Egy kisiskolás fiú (8) és egy ovis kislány (4).

Eleve 5 óra van, mire hazaérünk, akkor nem akarom már megváltani a világot. Aztán ott van az, hogy egész nap be voltak szabályozva, nem akarok még én is minden napra kötelező programot csinálni. Van olyan, hogy a nagy ki se jön velünk, mert inkább Minecraftezik a legjobb barátjával, én ebből se csinálok ügyet. Bicózni mondjuk mindig jön, arra nem mond nemet, de a játszót már van hogy kihagyja. Vagy olyan is volt, hogy a kicsi annyira belefeledkezett a gyurmázásba, hogy ő se akart kimenni.

Én ezzel úgy vagyok, hogy van napi kb. 2 órájuk hétköznap, amikor azt csinálhatnak, amit szeretnének (persze ésszerű korlátokon belül), úgyhogy nem fogok görcsösen programot csinálni.

Ja, és olyan is volt már, hogy a férjemmel a hátunk közepére se kívántunk épp semmi programot, úgyhogy azért maradtunk otthon.

ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!