Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a szitter felnapi bérem...

Ha a szitter felnapi bérem inkább csúsztassak állandóan?

Figyelt kérdés

A suliban szinte állandó jelleggel van olyan hogy pl pedagógiai értekezlet vigyük el hamarabb a gyerekeket, vagy kirándulás, sportnap 3 ra érkeznek menjünk èrtük, ezen kívül pl ha a kormányablakba akárhiva kell mennem aminek nincs hosszitott nyitvatartása akkor később tudok beérni meloba, állandoan csúsztatok vagy kések vagy hamarabb kell elmennem a melobol és gyerekbarát munkahely ugyan, de már sok ez nekik is.



Erre megint levél a sulitól és ugyanezek.

Szpontorált sulisfutás vigyük őket el hamarabb, aztán rendezvény szintén aminek 2 30 kor van vége(16:30 ig tart a munkaidőm), ügyelet nincs.


Már képem sincs mondani a munkahelyen. Legszivesebben fel is jelenteném az iskolát..


De talaltak vmi utcai hirdetésben gyerekfelügyelő számot. De ha meg őt hívogatnám hogy menjen a gyerekért meg állandoan kéne 2 -3 órás felügyelet, az szinte olyan mintha az aznapi/félnapi munkabérem adnám neki. Tehát meg se éri aznap bemennem igy dolgozni se mert "ingyendolgozom".


Nincs mama ismerős senki.


Hogy oldjam meg



#pedagogusnapok
ápr. 15. 07:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"A rendezvények sportnap kirándulás meg ezek azert nincs ugyelet mert a gyerekek tanitok sem az iskolában vannak."


Akkor ezek maradnak ha ilyen megoldhatatlanul gyakoriak a sportnapok.

1.) Eljössz a munkából de kockáztatod a kirúgást.

2.) Felvigyázót fizetsz az aznapi béredből, de nem rúgnak ki cserébe.

3.) Vállalod, hogy te is visszaadod a szívességet és összefogsz több anyukával.

4.) Fizetsz az egyik anyukának, hogy hozza el a te gyerekedet is és vigyázzon rá míg végzel a melóban.

5.) Felmondasz

6.) Apuka hazaköltözik és besegít/több pénzt ad, hogy teljen szitterre

7.) Keresel egy olyan iskolát a gyereknek ahol kevesebb ilyen program van.

ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Elvileg kötelező ügyeletetnek lennie.
ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

20 minek reagáljak? Tudomasul vettem olvastam. Gondolkodom. Küldjek olvasott jelzéseket?

21 köszi

22 19.kommentemben írtam


Ma meg ujabb fogadoóra vag? Szülői 16 10 kor. Mikor 16 ig dolgozom es 40 perc az út.


Gyűlölöm az egészet már.

ápr. 16. 10:14
 24/27 anonim ***** válasza:
A sportversenyek meg programok delelott vannak. Akkor is kotelezo ugyeletet biztositani.
ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

De nincsenek a suliban!


14 kor vége és lehet menni ertuk a pályára. Pl.

Vagy kirandulás utan se a sulihoz érkeznek vissza. Meg stb

ápr. 16. 12:33
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már,majd visszamennek. Illetve a napközis tanárok eleve később mennek be. Szerintem rosszul tudod ezt az egészet. Az igazgatónál érdeklődj.
ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Én máshonnan közelíteném meg a dolgot:

Szerintem, ami van az mindenkinek rossz:

-te láthatóan kivagy

-a gyereked úgy nől fel, hogy az apját alig látja. Lényegében a napjai nagy részét reggeltől este 5ig az iskolában tölti. Otthon a feszült, kiégett anyukája várja.

-apa szemszögét nem ismerjük, de gyanítom neki se a legoptimálisabb


Ilyenkor kell elgondolkozni, hogy min kéne változtatni. És ha kis változással nem megoldható a helyzet, akkor hát nagyot változtatni.

ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!