Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Látta valaki a tévében, hogy...

Látta valaki a tévében, hogy a szivacs puzzle-t betiltották, mert mérgező anyagból készül? Melyik fajtát?

Figyelt kérdés

Nekünk is van otthon kettő, és a kisfiam nagyon szeret vele játszani.

Ismerősünk mondta, hogy látta a tévében, hogy betiltották.

Ha esetleg valaki tud bővebbet erről, azt megköszönném!


2011. jan. 17. 22:04
 1/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
hát ez az, a tv2 tényekben volt szombaton, és semmilyen konkrétumot nem mondtak, csak úgy általában beszéltek róla. pánikkeltés-gyanús...
2011. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam és nem hallottam a hírt. De szerintem, ha nem harapdálja, csak mozog rajta, akkor semmi gond nem lehet vele. Nekünk az egész lakás (még az előszoba és a konyha is ezekkel volt kirakva (volt vagy 100 db). Szerintem szuper volt.
2011. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy megszegtem volna bármilyen szabályzatot is.

Régóta használom ezt az oldalt, azt hiszem, sokaknak segítettem már!

Próbáltam keresni ezzel kapcsolatban kérdést, de nem találtam olyat, ami a szivacsok káros hatásáról szólt volna!

Azt hittem ez újdonsült dolog!

De ha te olyan marha felvilágosult vagy, akkor légyszíves add meg, hogy mit írjak be a keresőbe és melyik témakörben!

Ha pedig nem tudsz tisztelettel válaszolni, akkor inkább ne írj semmit, mert csak megbántasz másokat!

Az utolsó válaszadónak pedig nagyon köszönöm!

2011. jan. 18. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:

Látom, közben törölték a kedves megszólalót, akinek szólt a kommentem!

Köszönöm!

2011. jan. 18. 21:46
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem jelentgettem senkit sehová!

Egyszerűen csak válaszoltam arra, amit írtál.

Az sem tudom, hogy kell!

Még sose volt rá szükségem!

Még mindig nem igazán megfelelő a stílusod, remélem másoknak nem így szoktál válaszolni!

Azért köszi!

2011. jan. 19. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!