Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Voltatok már így? A kérdés lenn.

Voltatok már így? A kérdés lenn.

Figyelt kérdés

kisfiam három éves.

játszottak fürdés után a tesóval, és belefejelt a tv álvány hegyes sarkába. Egy nagyon picit vérzett neki,az a baj, hogy nem tudom, hogy milyen mélyen sérthette a fejecskéjét.

Volt olyan időszakunk, hogy mindennel az ügyeletre futottam, legszívesebben most is azt tenném, bár mostanában, már nem voltam parázós, de olyan hegyes a sarka annak a francnak.

mit csináljak vigyem balesetire szerintetek? már nem vérzik annyira sem ahogy előbb, de mi van, ha belül valami gondot okoz nála? nem tudom mit csináljak, a férjem kinevetett hogy ezzel a balesetire akarok rohanni:(


2011. okt. 24. 22:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

szia!


köszönöm kérdésed, az éjszaka hála égnek nyugodtan telt.

Azért ovi előtt elvittem a gyógyszerészhez(mindig hozzá megyek amikor ilyen van), azt mondta, hogy nem lesz belőle baj, a seb sincs begyulladva. Azért szóltam az oviban,hogy napközben figyeljék, és ha gond van telefonáljanak!

2011. okt. 25. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!